Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Biatlonininkė N. Kočergina Europos čempionate užėmė 48-ąją vietą

Biatlonininkė N. Kočergina Europos čempionate užėmė 48-ąją vietą

Lietuvos biatlono federacijos nuotr.

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt

73228

Raubičiuose (Baltarusija) vykstančio atvirojo Europos biatlono čempionato moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina užėmė 48-ąją vietą.

Aukso medalį iškovojo 28-erių metų švedė Mon Brorsson. Be klaidų šaudžiusi Švedijos biatlonininkė finišavo per 19 min. 37,4 sek.

Antrąją vietą užėmė rusė Jekaterina Jurlova-Percht (+37,5 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją - švedė Hanna Oeberg (+45,6 sek.; 2).

33-ejų metų N. Kočergina turėjo įveikti 3 baudos ratus ir nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 37,2 sek.

22-ejų metų Gabrielė Leščinskaitė (+3.29,9; 1) liko 65-a tarp 85 dalyvių, o Ana Jesipionok nestartavo.

N. Kočergina iškovojo teisę dalyvauti persekiojimo lenktynėse, kuriose startuos 60 biatlonininkių.