Angle down Atgal

Besitęsiantis J.Simpsono gatvės remontas kelia nerimą verslininkams: ar iki aktyviojo sezono pradžios bus baigti remonto darbai?

Nuo praeitų metų gruodžio mėnesio J.Simpsono gatvės gyventojai turėjo apsišarvuoti kantrybe: gatvėje ardomos dangos, ruošiamas šaligatvio pagrindas, taip pat vyksta parengiamieji požeminių komunikacijų klojimo darbai. Palangos miesto savivaldybė įspėjo gyventojus dėl laikinų nepatogumų, patikindami, jog per ganėtinai trumpą laiką, gatvė atsivers nauju grožiu.

Verslininkai pradeda jaudintis kada bus užbaigti darbai

„Šiuo metu J.Simpsono gatvėje turimų apartamentų net nenuomoju. Suprantama, kad teikdami paslaugą, klientams norime užtikrinti visapusišką komfortą. Šiuo metu ten sudėtingas privažiavimas, o ir remonto darbai poilsiautojų akių nedžiugintų“, – kalbėjo jau ne vienerius metus nuomos verslu užsiimanti moteris.

„Vietos valdžia mus patikino, jog darbai bus baigti kol poilsiautojai pradės plūsti į Palangą. Labai to tikimės“, – nedaugžodžiavo šalia esančių apartamentų savininkas.

„Karantino metu, apgyvendinimo paslaugos viešbutyje nebuvo teikiamos, todėl remonto darbai nepatogumų palyginti nesukėlė. Džiugu, kad gatvės gražinimui parinktas labai tinkamas metas, viliamės, bet jau šiek tiek imame nerimauti, ar prasidėjus sezonui ir poilsiautojams pradėjus aktyviai važiuoti į Palangą, jau galėsime turėti gražią ir įvairiapusiškai patogią gatvę“, – sakė remontuojamoje gatvėje įsikūrusio viešbučio vadovė.

Gyventojų ir vietos verslininkų prašo kantrybės

Dar gruodžio mėnesį išspausdintame pranešime, Palangos miesto savivaldybės atstovai patikino, jog remonto darbai bus baigti pavasarį. „Atsiprašome už nepatogumus ir prašome gyventojų kantrybės ir supratimo, bet kitaip atlikti remonto darbų neįmanoma. Jau greitai atnaujinta gatvė taps patogesnė ir gražesnė pėstiesiems bei vairuotojams, kuri džiugins ne vienerius metus. Gražų vaizdą suteiks ir mažoji architektūra – suolai, šiukšlių dėžės. Gatvė taip pat bus pritaikyta ir neįgaliesiems“, – komentavo Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresnysis patarėjas G. Ramonas.

Reikia tik pasidžiaugti kasmet vis gražėjančia Palanga

„Per pastarąjį dešimtmetį Palanga pasikeitė neatpažįstamai. Tiek rekonstruotų gatvių, vis daugiau atsirandančių pramogų objektų, griūvančius pastatus pakeitė sutvarkyti. Reikia tik džiaugtis. Juk visi nepatogumai vardan gražesnio miesto“, – pasakojo jau šeštą dešimtmetį Palangoje gyvenanti Janina.

Šiuo metu Palanga yra vienas sparčiausiai besikeičiančių miestų, o už tai gražių žodžių vietos gyventojai negaili jau dešimt metų miestui vadovaujančiam merui Šarūnui Vaitkui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite