Angle down Atgal

Besilaukianti 41-erių Ingrida Martinkėnaitė prisipažino: „Kelionė tikrai nebuvo lengva“

Tikriausiai nėra vienos formulės, galinčios padėti atsakyti į klausimą, kokiame amžiuje geriau tapti mama? Tada, kai esi visiškai jauna ir kūdikio susilauki tam būdama nepasiruošusi, tačiau dėl nieko nesijaudini ir savo vaikelį įtrauki į aktyvų savo gyvenimą, ar tuomet, kai visu savo kūnu trokšti pastoti, o pagimdžiusi gali 100 procentų atsiduoti tik jam. Ingrida Martinkėnaitė šiuo klausimu alėtų diskutuoti su visomis mamomis. Mat šiandien ji augina 13 metų dukrą Mariją ir būdama 41–erių vėl laukiasi. Todėl šį antradienio vakarą 20 val. „Bus visko“ laidoje per LNK moteris atvirai papasakos, kokių reakcijų sulaukė, prabilusi apie savo planus brandžiame amžiuje ir vėl tapti mama.

„Man sakė: Kam tau? Tokiame amžiuje? Kam tau to reikia? Tu viską turi, iš kur čia dabar toks noras? Bet aš žinojau, ko noriu, ir man buvo nesvarbu, ką žmonės pagalvos, supras ar nesupras. Todėl darėm viską, kad tai atsitiktų”, – pasakoja Ingrida.

Moteris atvirai papasakos apie problemas, su kuriomis susidūrė norėdama pastoti, į pasaulį ateinančio vaikelio laukė beveik dvejus metus. Todėl vis nesulaukdama teigiamo rezultato, kovojo su įvairiausiomis mintimis.

„Visi sakė: reikia atsipalaiduoti, reikia atsipalaiduoti, ir viskas gausis. Tačiau kaip tai padaryti? Rodos, tokia neviltis. Nes noras toks didelis, todėl baisu, kad jis netaptų panišku ir nepradėtum abejoti savimi, savo partneriu. Ir nepradėtum ieškoti problemų ten, kur jų nėra. Tačiau buvo visko. Ir ta kelionė tikrai nebuvo lengva”, – sako moteris.

Ingrida atvirai papasakos ir apie santykius su savo antruoju vyru Mindaugu bei atskleis, kodėl itin svarbus vyro vaidmuo nėštumo metu. „Lauktis poroje, bet lauktis vienai, yra labai sudėtinga, tai – pats baisiausias dalykas. Kai vyras yra šalia, palaiko, tai moteriai reiškia labai daug. Kai moteris laukiasi, ji ir pati savęs ne visada supranta. Elgiasi taip, kaip niekada nesielgdavo. Kartais norisi iš laimės plyšti, o kartais užeina toks gailestis, tokios liūdnos emocijos apninka, kad atrodo viskas lyja aplinkui. Todėl svarbu leisti moteriai būti savimi ir leisti galbūt kažkokius pykčius, suprasti ašaras“.

Moteris papasakos ir apie savo pirmąją dukrą Mariją, kuriai Ingrida bijojo pranešti naujieną apie antrąjį kūdikį. „Nelaukiau iš jos kažkokios reakcijos, aš tikrai nesitikėjau, kad ji čia pradės svaigti apie tai. Aš norėjau, kad ji tai suvirškintų, pagalvotų apie tai ir susigyventų su ta mintim. Tačiau vaikas buvo šoke”.

Visas interviu su Ingrida Martinkėnaite – šį antradienio vakarą, 20 val., LNLK televizijos laidoje „Bus visko“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite