Angle down Atgal

Beržynėlyje tualetai – tik nuo gegužės pirmos

Tai yra Etaplius.lt piliečio-reporterio nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Kodėl valdininkai su pašaipa žiūri į miesto gyventojų ir svečių pageidavimus?

Štai 23 dienos rytą apsilankiau pietiniame Beržynėlyje. Labai nemažai padaryta visokių priemonių žaidimams, o suaugusiems yra visokių treniruoklių. Tai džiugina praeivius. Bet yra vienas trūkumas, kuris daug kam sudaro nepatogumų. Praeiviai piktinasi dėl tualetų nebuvimo. Paklausiau Beržynėlio darbuotojų, o šie atsakė, kad pagal sutartį tualetai bus tik nuo gegužės pirmos. Vadinasi, prispaudus reikalui, atlik vietoje. Kyla klausimas, o kodėl tik nuo minėtos datos? Juk nuo seno žinoma, kad tualetai reikalingi apskritus metus. Ypatingai reikia tualetų jaunoms mamytėms su savo mažyliais. Pietiniame bulvare buvo žadama pastatyti tualetą, bet iki šiol nėra. Todėl ir atliekami gamtiniai reikalai bet kur. Iš kur toks požiūris tualetų klausimu atsirado pas valdininkus?

Prisimenu karo metus. Karas ėjo jau pabaigos linkme. Pasirodė nuo Pašiaušės pusės daug automobilių su vokiečių kariais. Privažiavus netoli Deglės upelio visa kolona sustojo. Pasipylė daug kareivių. Pradėjo kirsti krūmus, kurių netoli Bazilionų buvo daug. Gyventojai ne iškart suprato, kam kertami krūmai. Kiti kariai kasė pailgą grovį. Ir visi pamatė, kad jie labai greitai pasidarė lauko tualetą. Žodžiu, gamtinius reikalus darė krūmų šakomis apsmaigytame laikiname tualete. Paskui, po poros valandų, lauko tualeto nebeliko. Griovys buvo užkastas ir užlygintas, o visos krūmų šakos sukrautos į vieną krūvą. Kas tai matė, kalbėjo, ką reiškia civilizuoti kariai.

Po kokių kelių dienų nuo Pašiaušės pusės pasirodė Stalino pėstininkai, suvargę, mat pėsti. Prie Deglės upelio padarė taip vadinamą [privalą]. Na, prasidėjo gamtinių reikalų atlikinėjimas. Viešai, be jokių priedangų. Po kelių valandų, susirikiavo ir nužygiavo. Tai teko ne iš vieno girdėti perspėjimus, kad kas eis per tą rusų kareivių buvusią trumpalaikę stovyklėlę, kad būtų atsargūs, nes labai daug paliko taip vadinamų ekskrementinių minų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite