Angle down Atgal

„Ber­niukų len­tynėlė­je“ – per­so­na­ži­niai rūbe­liai, au­gan­tys drau­ge su vai­ku

„Idė­ja kur­ti ir siū­ti spal­vin­gus, nuo­tai­kin­gus, ko­ky­biš­kus, per­so­na­ži­nius rūbe­lius tik ber­niu­kams ki­lo, gi­mus pir­ma­jam sūnui“, – sa­ko „Ber­niukų len­tynėlės“ įkūrėja ir va­dovė Dia­na Ra­gainė. Da­bar prie šio nuo­tai­kin­go pro­jek­to dar­buo­ja­si vi­sa šei­ma: Dia­na su vy­ru ir du jų sūnūs, ku­riuos abu va­di­na did­žiau­siais kri­ti­kais ir ge­riau­siais rūbe­lių tes­tuo­to­jais.
 

– „Berniukų lentynėlė“ – tai vieta, kur galima užsisakyti ir įsigyti spalvingų, nuotaikingų, kokybiškų ir kruopščiai pasiūtų rūbelių berniukams. Mylime vaikučius, mylime savo klientus, mylime tai, ką darome, ir norime šia meile ir kitomis pačiomis geriausiomis emocijomis dalytis su kitais.

Mūsų rūbeliai – šių emocijų atspindys, todėl jie tokie spalvingi ir nuotaikingi. Žmonių gyvenimuose, gatvėse ir taip daug pilkumos, norisi įnešti spalvų, dalytis ta laime ir džiaugsmu su visais, o ir mūsų moto: laimingi ir spalvingi vaikai. Todėl dirbame su didžiuliu užsidegimu, dažnai iki paryčių, nuolat ieškodami naujų, smagių ir spalvingų medžiagų rūbeliams, naujų įdėjų savo veiklai. Ne veltui mūsų logotipas yra saulytė: nuotaikinga, linksma, šildanti, nešanti šviesą, šilumą ir meilę.

Esame jaunas, bet sparčiai augantis verslas. Pas mus rasite pagrindinių ir pačių būtiniausių rūbelių vaikams: džemperiukų, kelnyčių, marškinėlių, šortukų, kepuryčių, kaklo uždangalų. Siūdami sukūrėme itin platų įvairių personažų asortimentą. Apsivilkus rūbelius su Spider-Man, Mickey Mouse, Lego, Minecraft, Roblox, McQueen, Minions, Sonic, PawPatrol ir kitais personažais, net ir liūdniausia diena darželyje ar mokykloje tampa daug linksmesnė. Juk kai mylimas personažas ant krūtinės, ir pats vaikutis, kaip koks Spider-Man, jaučiasi stiprus, greitas, sumanus. O kur dar mūsų lietuvaičių kostiumėliai – pasirodo, auga didelis būrys jaunųjų patriotų, kurie myli savo šalį ir mielai puošiasi mūsų trispalvės rūbeliais.

Siūdami naudojame tik kokybišką, sertifikuotą medvilnės trikotažą. Dėl jo mūsų rūbeliai išlaiko ryškias spalvas, yra tamprūs, minkšti, patogūs ir nevaržantys judesių, tad puikiai tinka kadienei veiklai, sportui ar tiesiog aktyviam laisvalaikiui, dovanai.

Be to, mūsų rūbeliai siuvami taip, kad dėvėti būtų galima ilgą laiką, net ir sparčiai augant. Mažytė mūsų paslaptis – siuvimo technologija, kuria labai džiaugiasi mūsų klientai, tai įvertina ir nuolat grįžta rūbelių tik pas mus.

Na, o kaip tik šiuo metu „Berniukų lentynėlė“ kviečia pasiruošti ir pasipuošti rugsėjui: perkant ketverias kelnytes arba du kostiumėlių komplektus, dovanų gausite kelnytes.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite