Angle down Atgal

Bendradarbiaujant pasiekiami teigiami rezultatai

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai bendradarbiaudami su Lietuvos augalų apsaugos asociacijos atstovu, bei Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos kontrolės departamento operatyvios kontrolės skyriaus specialiste, 2019 m. birželio 13 d. Šilutės rajone tikrino įmones, dėl nelegalių ir falsifikuotų augalų apsaugos produktų tiekimo rinkai.

Atliekant patikrinimus buvo nustatytos neteisėtos veikos, susijusios su nelegalių augalų apsaugos produktų tiekimu rinkai. Tyrimo metu paaiškėjo, kad du ūkio subjektai neteisėtai įsigijo, tiekė rinkai bei naudojo neregistruotus ir falsifikuotus augalų apsaugos produktus. Neregistruoti, neištirti ir nelegaliai į rinką patekę augalų apsaugos produktai gali turėti kancerogeninių ar kitaip žmonių sveikatą neigiamai veikiančių medžiagų, ir kelti rimtą pavojų visai gyvajai gamtai ir maisto produktų saugai.

Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos kontrolės departamento operatyvios kontrolės skyriaus specialiste tikrindama įmonių kasos aparatus nustatė neatitikimus. Visais atvejais surašyti administraciniai protokolai.

Bendradarbiaudamos įstaigos atveria didesnes galimybes kovoti su teisės pažeidimais, taip pat padeda surasti efektyvesnių sprendimo būdų, tarpusavyje vyksta greitesnė informacijos kaita ir greitesnis reagavimo tempas sprendžiant kritines situacijas ir taip pasiekiami teigiami rezultatai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite