Angle down Atgal

„Bėk bėk, žirgeli!“ šventės kol kas neatšaukia

Anykščių rajono savivaldybė kol kas neturi atsakymo, ar šiemet birželio pradžioje Niūronių kaime įvyks respublikinė žirgų sporto ir tradicinės kultūros šventė „Bėk bėk, žirgeli!“.

Įprastai tokiu metu kultūros darbuotojai, žirginio sporto entuziastai jau pradėdavo rengtis šiam vienam svarbiausių Anykščių rajono renginių, tačiau jiems apie šventės perspektyvas Anykščių rajono savivaldybės Kultūros tarybos pirmininkė Gabrielė Griauzdaitė-Patumsienė nieko negalėjo pasakyti.

„Niekas negali pasakyti kaip ir kiek dar ilgai teks gyventi ekstremaliomis sąlygomis, tačiau svarstymai apie šventės „Bėk, bėk žirgeli“ veiklas vyksta. Laikas parodys, ar pati šventė įvyks. Šiai dienai sprendimo, kad šventės nebus, nėra“, – „Anykštai– sakė G.Griauzdaitė-Patumsienė.

Skirtingai nei neapsisprendusi Anykščių rajono savivaldybė, į ateitį optimistiškai žiūri Anykščiuose vykstančių festivalių rengėjai. Jie ir toliau reklamuoja vasarą Dainuvos slėnyje vyksiančius festivalius, į juos pardavinėja bilietus ir tikisi, kad koronaviruso pandemija jų planų nesugriaus.

Robertas ALEKSIEJŪNAS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite