Angle down Atgal

Bėgimas „Runway Run 2018“ dalins solidžius prizus

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje balandžio 21 dieną vyks vienas unikaliausių bėgimų Lietuvoje „Runway Run 2018“! Šių metų bėgimas žada būti dar masiškesnis ir išskirtinis – prie kariškių organizuojamo sporto renginio jungiasi tradicinis Šiaulių miesto bėgimas „Bėgame su Šiaulių miesto meru“. Bendrai organizuojamo bėgimo nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais prizais ir suvenyrais. Prizų fondas – 2 500 eurų, renginį remia įmonė „Vilmers“.

Unikalus, vienintelis toks Lietuvoje bėgimas aerodromo kilimo ir tūpimo taku šiemet turėtų būti dar įspūdingesnis. Jau 14-osioms įstojimo į NATO aljansą metinėms skirtas renginys šiemet jungiasi su keletą metų aktyvius šiauliečius kvietusiu bėgimu „Bėgame su Šiaulių miesto meru“. Miesto ir kariškių bendra iniciatyva, kuri yra dedikuojama ir Lietuvos valstybės 100-mečiui, manoma, sulauks dar didesnio būrio sporto mėgėjų iš visos šalies.

„Džiaugiamės miesto savivaldos ir kariuomenės bendradarbiavimu rengiant tiek šį unikalų bėgimą, tiek kitus renginius. Norėtume tęsti bendradarbiavimą ir ateityje“, – rašoma Lietuvos kariuomenės rašte Šiaulių miesto merui Artūrui Visockui.

Kartu su Lietuvos kariais bėgime dalyvaus Lietuvos sąjungininkai, visuomeninės organizacijos, sporto klubai, mokymo įstaigos, Šiaulių meras, pavieniai entuziastai ir visi norintys, nuo jauniausio iki vyriausio. Kilimo ir tūpimo taku, kuriuo kyla ir leidžiasi Lietuvos karinių oro pajėgų orlaiviai kartu su NATO oro policijos misiją vykdančiais sąjungininkų naikintuvais, bėgikai turės įveikti 3 000 metrų distanciją. Atstumą įveikti galima bėgant ar einant, svarbiausia – kartu ir viena kryptimi. Tradiciniame renginyje „Bėgame su Šiaulių miesto meru“ dėl geriausių rezultatų besivaržantys sportininkai būdavo apdovanojami piniginiais prizais, tokios pat tradicijos siekiama laikytis ir šiemet bendrame renginyje.
Trims greičiausiems bėgikams vyrams atiteks 1 000 eurų, tokią pat sumą pasidalys ir trys pirmosios bėgikės. Dar 500 eurų prizą atsiims gausiausia bėgime dalyvavusi komanda. Tiek bėgime su Šiaulių miesto meru, tiek „Runway Run“ renginyje ir ankstesniais metais dalyvaudavo didelės bėgikų grupės, tad dėl pastarojo prizo, matyt, teks gerokai pasistengti.

Šiaulių merui miesto interneto svetainėje www.siauliai.lt paskelbus apie bėgimui reikalingo rėmėjo paiešką, pirmoji atsiliepė Neaustinių medžiagų fabriko įmonių grupei priklausanti, minkštuosius baldus gaminanti, į Skandinavijos ir Vakarų Europos šalis eksportuojanti įmonė „Vilmers“, kuri ir tapo vienintele renginio rėmėja. „Vilmers“ bėgimui dovanoja visą piniginių prizų fondą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite