Sportas2018 m. Balandžio 15 d. 20:16

Be tikros vartininkės priversta rungtyniauti “Gintra” Vilniuje problemų neturėjo

Vilius DambrauskasŠaltinis: Etaplius.lt

34598

Praėjusiame moterų futbolo A lygos ture traumą patyrusi Greta Kaselytė negalėjo padėti komandai susitikime Vilniuje, tačiau ir tai nesutrukdė Lietuvos čempionėms išsaugoti “sausus” vartus.

“Gintra-Universitetas” trečio turo rungtynėse Vilniuje užtikrintai 5:0 (3:0) nugalėjo vietos “MFA Žalgirio” futbolininkes.

“Gintrai-Universitetui” įvarčius pelnė:L.Gudčenko (25′, 80′ min.) ir J.Čubrilo (40′, 46′ min.) po 2, P.Potapova (33′ min.) – 1.

“Gintros-Universiteto” sudėtis:V.Neverdauskaitė, A.Mikutaitė, M.Čubrilo, S.Karasiovaitė. P.Sarkanaitė, L.Žižytė, D.Gailevičiūtė, S.Veličkaitė, L.Gudčenko, J.Čubrilo, P.Potapova.

Sostinėje po ilgos pertraukos oficialiose rungtynėse į aikštę sugrįžo Paulina Potapova, kuri gydėsi dar pernai patirtą traumą. Sugrįžimas šiai puolėjai buvo sėkmingas – jau pirmose A lygos rungtynėse žaidėja pasižymėjo tiksliu smūgiu.

Kadangi šiame mače “Gintrai-Universitetui” teko verstis be G.Kaselytės, Rimantui Viktoravičiui iškilo nelengvas uždavinys – kam iš žaidėjų patikėti vartų sargės duoną. Ši funkcija buvo patikėta komandos kapitonei Vestinai Neverdauskaitei. Pastaroji sėkmingai susidorojo su šia užduotimi ir pratęsė G.Kaselytės įdirbį išsaugant “sausus” vartus šio sezono A lygos varžybose.

Įvarčių sąskaitą šiaulietės atidarė sužaidus kiek daugiau nei pusę pirmojo kėlinio – techniškai kamuolį į vartus 25 -ąją minutę nukreipė baltarusė Liubou Gudčenka. Būtent po šio tikslaus smūgio ir prapliupo įvarčių lietumi – 33 -ąją susitikimo minutę pasižymėjo P.Potapova, o kėlinį uždarė Jelena Čubrilo – 3:0

Vos prasidėjus antrajam kėliniui dar vieną dūrį varžovėms smeigė ta pati J.Čubrilo. Kai jau atrodė, kad rungtynės taip ir baigsis tašką padėjo pirmojo įvarčio autorė L.Gudčenko – 5:0.

R.Viktoravičiaus komentaras:

“Nuo traumų neapsaugotas niekas – nors ir atrodo, kad Greta A lygos rungtynėse labai daug darbo neturi, tačiau visuomet reikia judėti, siūlytis, prašyti kamuolio, o truputį sustingus atšąla ir raumenys. Tai dar labiau padidina traumos riziką. Svarbiausia, kad Vilniuje pavyko išsiversti be pagrindinės vartininkės be didesnių pasekmių – įvarčio nepraleidome. Viliamės, kad Gretos trauma tikrai nebus rimta ir ji jau artimiausiu metu grįš į treniruotes. Nors vilnietės išvydusios, kad neturime Gretos žaidė kiek drąsiau, mūsų gynybos linija su užduotimis susitvarkė neblogai. Džiaugiuosi, kad į aikštę po ilgos pertraukos sugrįžo P.Potapova. Žinoma, ji dar tik palengva grįžta į rikiuotę, kol kas turime būti kantrūs, ji pati turi pajusti ritmą. Pasitikėjimo savo jėgomis pridėjo ir pelnytas įvartis. Tikiuosi, kad reabilitacijos procesas buvo sėkmingas ir Paulina po truputį galės pradėti sportuoti šimtu procentų”, – kalbėjo treneris.

Jau kitą savaitę vilnietės turės progą siekti revanšo – ketvirto turo A lygos rungtynės Šiauliuose su “MFA-Žalgirio” vienuolike bus žaidžiamos balandžio 22 -ąją 14 val. Gytarių dirbtinės dangos stadione.