Angle down Atgal

Bausmę atliekantis kalinys bus teisiamas už didelės vertės turto prievartavimą

Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje turto prievartavimu kaltinamas trylika kartų teistas 40-metis, šiuo metu atliekantis laisvės atėmimo bausmę Marijampolės pataisos namuose, praneša Generalinės prokuratūra.

Ikiteisminis tyrimas, kurį atliko Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo skyriaus pareigūnai, buvo pradėtas, kai į policiją pagalbos kreipėsi vyras, pranešęs apie gautą laišką iš įkalinimo įstaigoje bausmę atliekančio G. V. Laiške nuteistasis reikalavo sumokėti 30 tūkst. eurų, kurie turi būti pervesti paštu, antraip bus išžudyta vyro šeima, o tada bus nužudytas ir jis pats. Taip pat laiške buvo grasinta sunaikinti vyro turtą.

Ikiteisminio tyrimo pareigūnai ir prokurorai, kaip teigiama Generalinės prokuratūros pranešime, darbą atliko itin operatyviai – vos per kiek daugiau nei mėnesį. Buvo nustatyta, kad kaltinamasis, prieš atlikdamas laisvės atėmimo bausmę, dirbo nukentėjusiojo ūkyje, atlikdavo pavienius darbus. Kaltinamasis prieš keletą metų buvo nuteistas laisvės atėmimo bausme už vagystę iš to paties nukentėjusiojo, mat dirbdamas pas jį drauge su kitu asmeniu pavogė keletą įrankių.

Nuteistasis prisipažįsta dėl nusikalstamos veikos padarymo, tačiau teigia, kad dėl to nesigaili.

Baudžiamasis kodeksas už didelės vertės turto prievartavimą numato laisvės atėmimą nuo trejų iki dešimties metų.

Ši byla bus nagrinėjama Kauno apygardos teisme.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite