Angle down Atgal

Baris nepraranda vilties (nuotraukų galerija)

Pamenate šunį, didžiulį vilką, kurį radome sanitarinėje tarnyboje visą pūvantį? Ilgas žaizdų gydymas tepalais, savanorių pasiaukojimas, dėmesys ir pastangos nenuėjo „šuniui ant uodegos".

Baris vėl džiaugiasi gyvenimu! Jis jau nebejaunas, kaip šeimininkai sakė, jam apie 10 metų... Taip taip, šeimininkai susirūpinę skambino, pamatę savo šuns nuotraukas ir aprašymą... Nesmerkiame jų, kad atidavė Barį visą žaizdotą užmigdymui į sanitarinę tarnybą... Viską pateisiname tuo nežinojimu... Tik niekaip nesuprantam, kodėl nebuvo galima normaliai išsikviesti veterinarijos gydytojo ir palydėti savo draugą, tarnavusį 10 metų, į paskutinę kelionę su meile ir taip, kad šuo jaustųsi saugus bent tą paskutinę akimirką... Ir labai labai liūdna, kai tris kartus buvo skambinta tiesiog pasidžiaugti, kad štai, jų Bariukas laksto pievomis ir džiaugiasi iš naujo gyvenimu, niekas nekėlė ragelio ir neperskambino... Bario šeimininkai! Būkite ramūs – niekas jums nepriekaištaus, bet žinokite – Baris dabar saugus ir net laimingas.

Tačiau mes aiškiai suvokiame, kad Baris „Šiaulių letenėlėje“ jau užsibuvo... Ar atsirastų žmonės, galintys jam suteikti saugią ir orią šunišką senatvę? Ne, ne prieglaudoje. Savo namuose.

Norintys suteikti Bariui saugius namus – skambinkite tel. 867612231

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite