Angle down Atgal

Bananų arbata, kuri padės atsikratyti miego problemų

Bananų arbata padės jums atsikratyti visų miego problemų. Išgėrę puodelį šios arbatos prieš miegą (maždaug prieš valandą iki einant miegoti), atsikratysite problemų, kurios jums trukdo miegoti! Verta išbandyti ir įsitikinti šio gėrimo poveikiu!

Visi žinome savo močiučių posakį, kad šilto pieno stiklinė prieš miegą padės greičiau užmigti ir nuims visą dienos stresą. Bet vis dėlto yra naujas triukas, kuris yra toks pat efektyvus kaip šiltas pienas – tai cinamono ir bananų arbata!

Miegas yra nepaprastai svarbus tiek fizinei, tiek psichologinei žmogaus kūno sveikatai. Gero nakties poilsio nebuvimas gali padidinti lėtinio nuovargio bei susirgimo kitomis ligomis, tokiomis kaip hipertenzija ir depresija, riziką.

Miegant mūsų kūnas ilsisi, atsigauna ląstelės, taip pat aktyviai regeneruojasi pažeisti audiniai. Be to, miego problemos išprovokuoja priešlaikinį viso kūno senėjimą, taip pat tamsių dėmių ant odos ir raukšlių atsiradimą.

Gėrimas, kurį šiandien taip norime jums pristatyti, padės greitai užmigti ir jūsų miegas bus geras ir aukštos kokybės. Bananų ir cinamono arbata yra labai skani. Tai natūralus gėrimas, palengvins miego problemas!

Receptas

Ingredientai:

Bananas – 1 vienetas;

Vanduo – 1 litras;

Žiupsnelis cinamono (nebūtina).

Gaminimas:

Pirmiausia užvirkite vandenį. Tada nupjaukite banano galus, supjaustykite bananą gabalėliais ir sudėkite į vandenį. Virkite mišinį 10 minučių, tada paragaukite gėrimo ir pagal skonį įberkite nedidelį kiekį cinamono.

Išgerkite stiklinę šiltos arbatos likus valandai pieš miegą ir miegosite kaip kūdikis! Žinoma, prieš bandant bet kokį liaudies medicinos produktą skatiname pasitarti su gydytoju.

Žinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite