Trumpasis paramos nr. Lietuvoje – 1670, kuriuo galite labai lengvai skirti 1, 2 ar 5 Eur paramą, tiesiog išsiuntę SMS žinutę su tekstu: LETENELE1 ; LETENELE2 ar LETENELE5 .
Angle down Atgal

Balzamas išėjo iš namų gelbėtis nuo bado?

Signalas iš Joniškio rajono Lankaičių kaimo- atklydęs labai išsekęs šuo! Dvi dienos glaudžiasi tai vienoje, tai kitoje sodyboje. Gyventojai sunerimę, tačiau labai greitai išsiaiškina, kad šuo yra kaimyno iš to pačio kaimo. Jo namas yra už 100 metrų nuo tos vietos, kur laikosi šuniukas. Minėto kaimyno žodžiai „norės ėsti, pareis“. Kažkodėl nėjo… Nors valgyti labai norėjo…

Šuns išvaizda byloja, kad jis arba turi labai didelių sveikatos problemų, ir dėl to toks „vieni kaulai ir skura“, arba įtikinamesnis variantas – marintas badu.

Šiandien nuvykom į Lankaičių kaimą ir radom vienos geros moteriškės savo kieme pririštą ir laukiantį mūsų Balzamą (vardas išrinktas šiandien). Tokių atlapaširdžių šunų savo veiklos metu sutinkame tikrai daug, bet šis – kažkoks tyro oro gurgšnis… Visiškas atsidavimas, švelnumas, meilumas! Pasitiki žmogumi... Bet kodėl galima skaičiuoti kaulelius?

Važiuojant atgal apsilankėme Joniškio veterinarijos klinikoje. Apžiūrėtas veterinarijos gydytojo, išvada – labai liesas. Šuo, kuris turėtų sverti apie 35-40 kg, sveria tik 20 kg. Negana to, blusos šoka kadrilį Balzamo kailyje. Kai kurios, norėdamos išbandyti klinikos plyteles, pradėjo šokinėti lauk ir ant grindų šokti breiką.

Patys kaimo gyventojai pakėlė ant kojų Šiaulių ir Joniškio veterinarinės tarnybas. Po mūsų inspektoriai turėjo apsilankyti pas Balzamo šeimininką ir įvertinti padėtį. Jei teisingai nustatėme sodybas, tai tame pačiame kieme nedideliame voljere lojo dar keli nedideli šuniukai. Kokia jų būklė, laukiame rezultatų.

Rytoj važiuosime pas veterinarus pasidaryti visų reikalingų tyrimų, kad žinotume, ar tai bado, ar sveikatos problemų pasekmė.

Balzamas jaunas, gal tik 3 m turintis šuo. Tikime, kad gražiausias gyvenimo etapas jo laukia ateityje!

***

Balzamui reikia labai kokybiško maisto. Tik JŪSŲ dėka mūsų globotiniams suteikiama viltis į geresnį rytojų!

Norintiems prisidėti:

PayPal sąskaita: letenelesprieglauda@gmail.com

Šiaulių bankas: LT87 7180 0000 0370 0239, SWIFT/BIC kodas CBSBLT26

SEB bankas: LT40 7044 0600 0802 9426, SWIFT/BIC kodas CBVILT2X

Paysera: LT36 3500 0100 0188 3319 – mokėjimo paskirtis: EVP1010001883319

AČIŪ labai!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite