Sportas2022 m. Sausio 26 d. 16:25

Baltijos šalių čempionate alytiškiai pagerino asmeninius kvalifikacinius rezultatus

Alytus

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

202353

2022 m. sausio 21–23 d., Ventspilyje (Latvija) vyko Baltijos šalių uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionatas. Šiose varžybose kartu su sveikaisiais sportininkais skriemulinių lankų grupėje varžėsi trys Alytaus apskrities neįgaliųjų sveikatingumo ir sporto klubo „Alytupis“ sportininkai: Linas Vengelis, Giedrius Kavaliauskas ir Rolandas Baranauskas.

R. Baranauskas ir G. Kavaliauskas pagerino savo asmeninius kvalifikacijos rezultatus. Iš 600 galimų taškų R. Baranauskas surinko 572 ir kvalifikacijoje užėmė 3 vietą, G. Kavaliauskas surinko 569 taškus ir kvalifikacijoje užėmė 4 vietą, aukštai – 4 vietoje liko ir bendroje įskaitoje  L. Vengelis – 551 taškas ir 8 vieta kvalifikacijoje.

Atkrintamose kovose geriausiai sekėsi R. Baranauskui, jis dėl kvalifikacijos geresnio rezultato pirmos kovos neturėjo, antroje kovoje nugalėjo Latvijos atstovą Tomą Strazdinį 143/137, trečioje kovoje lygiosiomis sušaudė su lietuviu, Utenos klubo atstovu Justinu Kostecku 143/143, tik po papildomo šūvio paaiškėjo nugalėtojas – juo tapo R. Baranauskas ,pataikęs 10, Justinas pataikė 9. Finalinėje kovoje R. Baranauskas nusileido Kauno lankininkui Vladui Šigauskui 142/148 ir užėmė 2 vietą. Tai kol kas didžiausias lankininko Rolando pasiekimas.

Komandinėse varžybose R. Baranauskas, L. Vengelis ir G. Kavaliauskas, pralaimėjo pirmąją kovą Latvijos 1 komandai, antroje kovoje laimėjo prieš Latvijos 2 komandą ir iškovojo garbingą III vietą.

Už šiuos puikius klubo „Alytupis“ sportininkų rezultatus ir pasiruošimą varžyboms norime padėkoti VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centrui, VšĮ „Žaliasis lankas“ treneriams Ingai ir Ugniui Timinskams, Alytaus miesto savivaldybei, Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijai, UAB „Intelektualios sistemos“, UAB „Maristika“, kurių tikėjimas, palaikymas ir supratimas suteikia galimybę „Alytupio“ sportininkams vykdyti pastovias treniruotes, kelti sportinį meistriškumą, tobulėti, garsinti Alytaus vardą.