Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Baltijos kultūrizmo čempionate - šešios lietuvių pergalės
Sportas2017 m. Lapkričio 6 d. 16:11

Baltijos kultūrizmo čempionate - šešios lietuvių pergalės

19341

Sekmadienį Garliavoje vykusiame septintajame Baltijos kultūrizmo čempionate Lietuvos atstovai iškovojo šešis aukso medalius.

Baltijos čempionatą tradiciškai organizuoja Lietuvos kultūrizmo federacija kartu su klubu „Fitness Factory Gym“. Sportininkai varžėsi dėl prestižinės Kauno rajono mero Valerijaus Makūno įsteigtos taurės bei Baltijos šalių čempionų titulų. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos bei Suomijos.

Šiais metais viena gausiausių kategorijų buvo vyrų naujokų kultūristų kategorija, kurioje sportininkai vos tilpo sceną. Lietuvos kultūrizmo federacijos prezidentas Karolis Žilinskas džiaugėsi, kad kasmet vis daugiau naujų sportininkų renkasi į federacijos organizuojamas varžybas.

Vyrų naujokų kultūrizmo kategorijoje nugalėjo latvis Arturas Hotenka. Antras liko estas Maikas Heinsalas (Maiko Heinsalo), trečias - Mantas Lunskys („Fitness Factory Gym“).

Moterų bikinio varžybose nugalėjo Alytaus sporto klubo „Šaulė“ atstovė Reda Slavinskaitė. „Miss Shape“ kategorijoje triumfavo Diana Vėžauskienė (Šiaulių „Sporto kodas“).

Jaunių (iki 19 metų) vaikinų kultūrizmo varžybose nugalėjo Vilius Petrikas iš Kauno „Ekstratonuso“. Jaunimo (iki 23 metų) grupėje nugalėtoju tapo Dovydas Padolskas (Vilniaus „D'Atlantis“). Tarp veteranų nugalėjo Vytautas Sadauskas (Jiezno „Uola“).

Itin gausi, kaip ir kiekvienais metais, buvo vyrų atletinio kultūrizmo kategorija, kurioje varžėsi 12 sportininkų. Nugalėtoju tapo M. Heinsalas iš Estijos, antras liko lenkas Tobiašas Galazka (Tobiasz Galazka), trečias - Marius Timinskas („Sporto kodas“).

Vyrų kultūrizmo ūgio kategorijoje iki 180 cm nugalėjo 2015 metų absoliutus Baltijos čempionas Tomas Švernenka (Kauno „Minotauras“). Antras buvo Aurimas Kasparaitis („Fitness Factory Gym“), trečias - suomis Abdas Kararas (Abd Karaar).

Kategorijoje virš 180 cm triumfavo latvis Jurijus Gucanis. Antrąja vieta tenkinosi Marius Jakubonis (Ukmergės sporto klubas), trečiąja - estas Markas Tomingas (Matko Tooming).

Komandų įskaitą laimėjo Šiaulių sporto klubas „Sporto kodas“, antra vieta tenkinosi Garliavos „Fitness Factory Gym“, trečioje pozicijoje liko Estijos komanda.

Geriausių trenerių iškaitoje laimėjo Vitalijus Smackis, antras liko Gražvydas Naruševičius, trečia - Evelina Sadauskaitė.

Platinti, skelbti, kopijuoti Eltos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško Eltos sutikimo draudžiama