Baltijos Iššūkio taurės turnyre Rumunijos ledo ritulininkai nugalėjo estus

Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Reporteris Lina Etaplius žurnalistas

Antrąją Vilniuje vykstančio Baltijos ledo ritulio Iššūkio taurės turnyro dieną, penktadienį, sėkmingai pradėjo Rumunijos rinktinė, kuri 7:3 (1:0, 2:1, 4:2) nugalėjo Estiją. Pastarajai tai buvo jau antroji nesėkmė per dvi dienas.

Po pergalės rumunai B grupėje pakilo į pirmąją poziciją.

Pirmojo kėlinio pabaigoje rumunai pirmieji pelnė įvartį ir nors antrajame estams buvo pavykę išlyginti rezultatą, antroji mačo pusė priklausė Rumunijos ekipai. Iš viso pasižymėjusi septynis kartus, Rumunijos komanda iškovojo pergalę keturių įvarčių skirtumu. Estams nepadėjo ir didelis varžovų baudos minučių kiekis paskutiniame kėlinyje - iš viso jie ant nubaustųjų suolelio sėdosi aštuonis kartus ir gavo 16 baudos minučių.

Visus septynis Rumunijos įvarčius pelnė skirtingi žaidėjai - pasižymėjo Balaszas Peteris, Cjanadas Fodoras, Eduardas Casaneanu, Gergo Biro, Xanice Anorei, Pavlo Borysnko ir Esomboras Mounaras.

Estijos rinktinėje tiksliai smūgiavo Kevinas Parras, Jaanusas Sorokinas ir Andrejus Makrovas.

Pralaimėjusi šias rungtynes Estijos rinktinė nebepakils iš paskutinės pozicijos. Tuo tarpu rumunai šeštadienį kovos dėl galimybės patekti į turnyro finalą.