Sportas2017 m. Rugpjūčio 5 d. 15:12

Baltijos futbolo taurėje – moterų rinktinės lygiosios ir penki merginų įvarčiai estėms

Šiauliai

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

11318

Šiauliuose startavo Baltijos moterų ir mergaičių futbolo taurės turnyrai. Lietuvos moterų rinktinė po dviejų skirtingų kėlinių su Estija sužaidė nulinėmis lygiosiomis, o merginų WU-15 (iki 15 metų, gimusios 2003 m. ir jaunesnės) žaidėjos 5:2 pranoko bendraamžes estes.

Foto galerija:

Moterų rinktinių dvikovoje pirmajame kėlinyje aikštėje dominavo šeimininkės – dvi geras progas pasižymėti turėjo Simona Veličkaitė, tačiau vartus apgynė vartininkė ir gynėja. Po pertraukos arčiau įvarčio buvo Estijos atstovės.
Merginų rinktinių susitikime Lietuvos komanda pasižymėjo rungtynių pradžioje ir padidino savo persvarą, tačiau prieš pertrauką praleido du įvarčius. Visgi tikslus smūgis antrojo kėlinio pradžioje vėl išvedė lietuvaites į priekį, o dar du įvarčius jos įmušė 63 ir 69 min.

Šeštadienį Baltijos taurės kovose susitiko Latvijos ir Estijos komandos, o sekmadienį Lietuvos rinktinės išbandys jėgas su latvėmis. 11 val. žais merginų, o 15 val. – moterų rinktinės.
Rungtynių statistika
Lietuva – Estija 0:0
Šiaulių miesto stadionas
Teisėja – Justina Lavrenovaitė (Lietuva)

Lietuva: Greta Kaselytė, Liucija Vaitukaitytė, Algimantė Mikutaitė, Rita Mažukelytė (46 min. Kamilė Vaičiulaitytė), Dovilė Gailevičiūtė, Simona Veličkaitė, Samanta Karasiovaitė (83 min. Paulina Potapova), Vestina Neverdauskaitė, Ugnė Šmitaitė (71 min. Milda Liužinaitė), Anika Kyžaitė, Oksana Imanalijeva (74 min. Lolita Žižytė). Atsargoje: Klaudija Savickaitė, Aušra Klevečkaitė.

WU-15 Lietuva – Estija 5:2 (2:2)
Teisėja – Jurgita Mačikunytė (Lietuva)
Įvarčiai: 10 min. Gabija Valiukevičiūtė, 36 ir 69 min. Rimantė Jonušaitė, 43 min. Dovilė Dockaitė, 63 min. Erika Šupelytė (Lietuva), 38 ir 40 min. Sandra Parn (Estija).

Lietuva: Vera Demidova, Emilija Ivaškaitė, Rimantė Jonušaitė (73 min. Neonila Ivanovskaja), Dovilė Dockaitė, Donata Švarcaitė (73 min. Agnetė Kuprytė), Gabija Valiukevičiūtė, Kamilė Gudelevičiūtė, Meda Šeškutė (73 min. Simona Krakytė), Rugilė Butkutė (50 min. Orinta Vasiliauskaitė), Erika Šupelytė (80+2 min. Livija Toropovaitė), Alina Špakovskaja. Atsargoje: Goda Bartkevičiūtė.