„Baltic Champs–Ježvitas“ išlaiko lyderių pozicijas

Sauliaus Čirbos nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Savaitgalį Vilniuje ir Šiauliuose vyko Lietuvos vyrų 2020–2021 metų žolės riedulio čempionato „A“ diviziono IV rato varžybos.

Rudaminoje SK „Baltic Champs–Ježvito“ komandos riedulininkai, vadovaujami trenerio Romualdo Chmeliausko, be gailesčio sutriuškino Vilniaus SK „Ardo–Rudaminos“ komandą (rungtyniavo nepilnos sudėties) rezultatu 20:1. Keturis įvarčius komandai pelnė Lukas Janukaitis, po – 3, Laimonas Aleknavičius ir Povilas Pušklevičius, po 2 – komandos kapitonas  Giedrius Grydziuška, Ernestas Kašėta ir Danielis Kojis, dar po vieną įvartį pridėjo Žygimantas Balsiukas, Ernestas Ruseckas, Darius Jackevičius ir Justinas Blažys.

Šiauliuose Vilniaus  SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ komanda, žaisdama su vietos „Ginstrekte“, po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 2:0. Tačiau paskutiniame ketvirtajame rungtynių kėlinyje šiauliečiai didelių pastangų dėka įmušė tris įvarčius ir palaužė vilniečius rezultatu 3:2.

Gegužės 29 d. 12.00 val. Vilniuje,  SK „Baltic Champs–Ježvito“ komanda rungtyniaus su „Ginstrekte“, 14.00 val. žais SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ ir SK „Ardas–Rudamina“.