Angle down Atgal

Baltarusiją aplankęs vilnietis namo važiavo ne tuščiomis

Šalčininkų kontrolės punkte pasieniečiai sulaikė vilnietį, kuris iš Baltarusijos automobilio slėptuvėse vežė 2 tūkst. pakelių cigarečių.

Antradienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Tribonių pasienio užkardos pareigūnai kartu su kolegomis iš Kriminalinės žvalgybos skyriaus bei VSAT Specialiosios paskirties skyriaus Vilniaus komandos pakartotiniam patikrinimui sustabdė automobilį „Audi A6“ lietuviškais numeriais. Mašina ką tik buvo išvažiavusi iš Šalčininkų kontrolės punkto. Ja 41-erių Vilniaus gyventojas grįžo iš Baltarusijos.

Rekontrolės metu „Audi A6“ degalų bake, automobilio dugne ir po rankinio stabdžio apdaila įrengtose slėptuvėse pasieniečiai rado 2002 pakelius cigarečių „NZ Gold“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Toks krovinys su mokesčiais Lietuvoje yra vertas apie 6 tūkst. eurų.

Su įkalčiais įkliuvusiam vairuotojui VSAT pareigūnai pradėjo administracinę teiseną dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką. Vyrui gresia bauda nuo 3500 iki 6000 eurų. Taip pat teismas gali konfiskuoti automobilį „Audi A6“.

Vilnietis po apklausos paleistas jam įteikus šaukimą atvykti į teismą, kur bus nagrinėjama ši byla.

Nelegaliai gabenti rūkalai saugomi Tribonių pasienio užkardoje, automobilis - Purvėnų pasienio užkardoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite