Angle down Atgal

Baltarusė cigaretes gabeno automobilio dugne įrengtoje slėptuvėje

Ignalinos pasieniečiams įkliuvo baltarusė, automobilyje įrengtoje slėptuvėje į Lietuvą gabenusi daugiau kaip 700 pakelių kontrabandinių cigarečių.

Penktadienį VSAT Ignalinos pasienio rinktinės Švenčionių pasienio užkardos pareigūnai Papelekio kontrolės punkte patikrino iš Baltarusijos vykusį automobilį „Audi A6“. Lietuviškais registracijos numeriais pažymėtą automobilį vairavo 35-erių Baltarusijos pilietė.

Pasieniečiai jau turėjo informacijos iš Kriminalinės žvalgybos skyriaus kolegų, kad šia transporto priemone gali būti gabenama kontrabanda. „Audi A6“ atidžiai buvo patikrinta Švenčionių pasienio užkardoje.

Paaiškėjo, kad turėtos žinios pasitvirtino: automobilio dugne, už duslintuvo skardos, pasieniečiai aptiko įrengtą slėptuvę. Joje rasti 238 pakeliai cigarečių „5 Minsk Super slims“ ir 500 pakelių cigarečių „Minsk City QS“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Už akcizinių prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką baltarusei VSAT pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną. Jai gresia bauda nuo 1820 iki 4000 eurų. Užsienietė paleista ir privalės atvykti į jos bylą nagrinėsiantį teismą, kuris taip pat gali konfiskuoti ir rūkalams vežti pritaikytą automobilį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite