G. Riklickienės nuotraukos
Angle down Atgal

„Baltajam badui – NE!“

Geros tradicijos vertos jas tęsti. Viena iš tokių tradicijų Marijampolės vaikų lopšelyje-darželyje „Rasa“ – kasmetis dalyvavimas gerumo akcijose. Idėją pasiūlė įstaigos tėvų komitetas.

Neseniai buvo suorganizuota akcija „Baltajam badui – NE!“, kuria siekta atkreipti kuo didesnį dėmesį į miško gyventojus, ypač įsibėgėjus šaltajam metų sezonui. Štai vaikams stora žiemos sniego paklotė – didžiulis džiaugsmas, o miškuose gyvenantiems žvėreliams – tai sunkumų ir net išgyvenimo galimybių laikas. Tad lopšelio-darželio ugdytiniai ir jų tėveliai buvo skatinami padėti žvėreliams – surinkti daržovių, vaisių, grūdų. Šios miško gyventojams skirtos lauktuvės buvo kurį laiką renkamos.

Sausio 23-iosios rytą mūsų įstaigos „Meškučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių ugdytiniams buvo patikėta visas surinktas gėrybes pristatyti į Šunskų girininkiją.

Šio miško šeimininkas girininkas Virginijus Rudzevičius padėkojo už rūpestį miško gyventojais ir atliktą gerą darbą. Specialistas priminė, kad padėti šąlančiam, alkstančiam žvėreliui – sąmoningo ir jautraus žmogaus pareiga. Taip pat girininkas papasakojo, ką veikia įvairūs miško gyventojai šaltuoju metų laiku, susidomėjusiems klausytojams parodė sniege žvėrelių pėdsakus.

Suorganizuoti šią šaunią išvyką daug padėjo „Meškučių“ grupės mamytė Vaida Šalaševičienė, o tokia edukacinė-pažintinė veikla netradicinėje aplinkoje vaikams labai naudinga.

Alina RŪŠKEVIČIENĖ,

Genovaitė RIKLICKIENĖ,

lopšelio-darželio „Rasa“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite