Angle down Atgal

„Baldų kalvė“ išpildo svajones

Apie tai, kaip išsirinkti kokybiškus baldus, pasakoja projektavimu ir gamyba užsiimančios įmonės „Baldų kalvė“ vadovas Kęstutis Navickas:

– Mūsų kompanija "Baldų kalvė" užsiima nestandartinių korpusinių baldų gamyba, projektavimo bei montavimo paslaugomis. Pasirūpiname viskuo – nuo idėjos iki galutinio rezultato.

Norint išsirinkti išties kokybiškus baldus, pirmiausia patariame atkreipti dėmesį į naudojamas medžiagas, jų savybes. Taip pat atsakingai pasirinkite gamintojus – svarbios rekomendacijos, patirtis, atlikti darbai.

Mūsų įmonė dirba jau 10 metų. Turėdami tokią patirtį, dar iki užsakymo galime pasidalinti svarbia informacija su klientais, juos pakonsultuoti – svarbiausia, kad žmogus suprastų, ką perka, kad jo lūkesčiai atitiktų gautą rezultatą.

Baldai turi būti ne tik gražūs, bet ir praktiški. Labai svarbu apgalvoti jų išdėstymą, nes baldai turi tarnauti jums, o ne jūs baldams.

Pagrindinės daromos klaidos – skubėjimas ir nepakankamas dėmesys detalėms. Norint gauti tai, apie ką svajojate, skirkite pakankamai laiko idėjai, o mes padėsime ją realizuoti, pagaminsime ir sumontuosime Jūsų svajonių baldus.

Mūsų siūlomos paslaugos išsiskiria aukšta kokybe ir stiliumi, išankstinio projektavimo galimybe. Esame labai universalūs, galime įgyvendinti sudėtingiausius projektus, unikaliais baldais papuošti Jūsų namus ir nestandartines patalpas, suformuoti sienų apdailas, įmontuoti pačią sudėtingiausią techniką, biožidinius ir kt.

Dirbame visoje Lietuvoje ir Europos šalyse, suteikiame 24 mėn. garantiją. Dabar užsakant baldus 2018 metams ir paminėjus „Etaplius“, taikomos iki 10 proc. nuolaidos.

„Baldų kalvė“

A. Mickevičiaus g. 38-3, Šiauliai

www.baldukalve.lt

https://m.facebook.com/www.baldukalve.lt/

Projektų vadovas Žygimantas

Tel. 8 698 88 340

El. p. projektai@baldukalve.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite