Angle down Atgal

Balandžio 7-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 7-oji – Pasaulinė sveikatos diena. Ji minima nuo 1950 m. Taip siekiama atkreipti valstybių dėmesį į aktualias viso pasaulio sveikatos problemas.

Balandžio septintoji, antradienis – 98-oji metų diena (antroji 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 268 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Donata, Hermantas, Hermas, Minvydas, Rūtenis, Saurimas, Saurimė, Santautas, Santautė;

rytoj: Alma, Almas, Dionizas, Gintautas, Girtautas, Girtautė, Girvainas, Girvainė, Giržadas, Giržadė, Julijus, Skirgailė, Valteris;

poryt: Aurimas, Dalė, Dalia, Dalija, Dalius, Maja, Milnoras, Milotas, Miltara, Miltaras, Miltarė, Kleopas, Rasa, Valtrūda.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.37, leidžiasi 20.06. Dienos ilgumas – 13.29.

Šiandien – septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Avino ženkle.

************

Protingos mintys:

„Meilė – tai pilnas gyvenimas, kaip taurė, pilna vyno“ (R. Tagorė).

***********

Astrologinė prognozė balandžio 7-ajai, antradieniui

AVINAS. Ši diena beveik neprognozuojama ir veikiausiai bus permaininga. Arba viskas vyks lyg ir sklandžiai, tačiau įvykiai už jūsų namų durų veiks ir jūsų bei šeimos narių situaciją. Nerimausite dėl numatomo nuostolio.

JAUTIS. Šiandien jums turėtų sektis gana neblogai. Galimas nuotolinio darbo pasiūlymas, naudingos derybos dėl atlygio ar pan. Kita vertus, reikia ypač saugotis avarijų, ugnies, sprogimų, infekcijų. Galimi netikėti sveikatos sutrikimai, priepuoliai.

DVYNIAI. Regis, būsite gana žaismingai nusiteikę, nepraleisite progos paflirtuoti, pašmaikštauti. Galbūt dėl kažkokios priežasties imsite kitaip žvelgti į žmones, kurie anksčiau nepatiko.

VĖŽYS. Gana gerai tvarkysitės su kasdieniais reikalais, daugiau dėmesio skirsite šeimai, artimiesiems. Pasinaudoję gauta informacija galite paprasčiau, lengviau susidoroti su asmenine problema.

LIŪTAS. Šiandien gausite daug aktualios informacijos, aktyviai bendrausite socialiniuose tinkluose. Visgi jūsų komunikabilumas, iškalba, komentarai ne visiems patiks. Regis, turite konkurentų, oponentų, keliančių galvos skausmą.

MERGELĖ. Šiandien galite truputį pasistūmėti pirmyn internetinio verslo srityje. Jums gali pavykti apginti savo interesus, gauti nemažai užsakymų, išreikalauti grąžinti skolą ar atlyginti nuostolius.

SVARSTYKLĖS. Būsite jautrūs, sentimentalūs. Gausite svarbios ir naudingos informacijos. Jeigu pasiseks, šiandien gali atsinaujinti pažintis su dominančiu asmeniu.

SKORPIONAS. Keistoka diena. Viena vertus, norėsis ramybės, galimybės likti nuošalyje, neįsitraukti į kitiems aktualią veiklą. Kita vertus, jūsų elgesys kels erzelį, įtampą ar net pavojų. Didelė slaptos infekcijos grėsmė.

ŠAULYS. Neblogai seksis numatyti darbai. Pravartu labiau pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata, mityba, gerinti gyvenimo sąlygas. Svarbu susilaikyti nuo rizikingų nuotykių, eksperimentų.

OŽIARAGIS. Galite sulaukti naujovių versle, darbe, galbūt siūlymo keisti darbo vietą ar formą. Galite jaustis atakuojami neabejingai nusiteikusių asmenų. Venkite rizikingų avantiūrų.

VANDENIS. Regis, nesėdėsite ramiai ir tyliai, jeigu norite įrodyti savo teisumą, surasti pasekėjų, sugriauti stereotipus. Nekenkite sau ir kitiems, tuomet galėsite tikėtis gero posūkio.

ŽUVYS. Šiandien ypatingo atidumo prireiks tvarkant finansinius reikalus, draudimo dokumentus ar pan. Gali būti, kad artimas žmogus atsidurs ligoninėje ar kokioje nors keblioje situacijoje ir jam prireiks jūsų pagalbos, informacijos.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite