Angle down Atgal

Balandžio 6-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena. Tarptautinė stalo teniso diena.

Saugaus eismo diena Lietuvoje paskelbta nuo 2006-ųjų. Lietuvos policija kviečia šalies gyventojus bent šią dieną pabūti kelyje žmogiškesnius, pakantesnius ir rūpestingesnius. Pareigūnai ragina pagalvoti ne vien apie save, bet ir apie kitų saugumą, kelyje elgtis pagal visas saugumo taisykles.

Tarptautinės stalo teniso federacijos iniciatyva balandžio 6-oji nuo 2015 m. paskelbta Tarptautine stalo teniso diena, siekiant populiarinti šią sporto šaką ir skatinti aktyvų gyvenimo būdą.

Stalo tenisas (dar kitaip vadinamas ping-pongu) pradėtas žaisti daugiau nei prieš šimtmetį, o nuo 1988 m. jis yra olimpinė sporto šaka. Tarptautinės stalo teniso federacijos duomenimis, profesionaliai stalo tenisą žaidžia 226 šalys, kurios yra federacijos narės. Stalo tenisas ypač populiarus Azijoje, kur gyvena apie 4 milijardus žmonių.

Balandžio šeštoji, antradienis – 96-oji metų diena (antroji 14-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 269 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Celestinas, Dagnė, Dangerutis, Dangira, Dangiras, Dangirutė, Daugira, Daugiras, Daugirda, Daugirdas, Daugirutė, Daugirutis, Genardas, Izolda, Žintautė;

rytoj: Donata, Hermantas, Hermas, Minvydas, Rūtenis, Saurimas, Saurimė, Santautas, Santautė;

poryt: Alma, Almas, Dionizas, Gintautas, Girtautas, Girtautė, Girvainas, Girvainė, Giržadas, Giržadė, Julijus, Skirgailė, Valteris.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.42, leidžiasi 20.02. Dienos ilgumas – 13.20.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.

************

Protingos mintys:

„Geras įprotis privalo pašalinti tai, ką įdiegė blogas“ (Seneka).

***********

Astrologinė prognozė balandžio 6-ajai, antradieniui

AVINAS. Būsite entuziastingi ir linkę bendrauti. Malonių emocijų suteiks draugystės ar meilės pasiūlymai. Verta planuoti dominamus renginius, veiklos ar asmeninio gyvenimo permainas.

JAUTIS. Tai gali būti aktyvi, įvykių kupina diena. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida ir su socialinių tinklų publika. Galite sulaukti įdomių pasiūlymų, atsiliepimų.

DVYNIAI. Tikėtini neblogi mokslinių tyrimų, reklaminių ar kūrybinių projektų, publikacijų, egzaminų įvertinimai ir pan. Lydės keistas jaudulys, jeigu ruošiatės kelionei, renginiui.

VĖŽYS. Būsite godūs pinigams arba meilei. Tikriausiai gerąja prasme, nes tai padės jums palankiai susiderėti dėl atlygio už paslaugą, tarpininkavimą ir kt. Kai kurie lūkesčiai turėtų pildytis.

LIŪTAS. Šiandien aktyviai bendrausite, drumsite aplinkinių ramybę, skatinsite juos vienaip ar kitaip į jus reaguoti. Regis, savo pasieksite. Jūsų pasiūlymai ar troškimai neliks be atsako. Tikėtinos geros naujienos iš toli esančių pažįstamų.

MERGELĖ. Jums puikiai seksis padirbėti, jeigu gerai jaučiatės. Tvarkyti savo aplinką, namus taip pat patiks ir seksis. Regis, kiek pasikeis požiūris į augintinių priežiūrą ir poreikius.

SVARSTYKLĖS. Neblogų idėjų gali kilti, jeigu ruošiatės įsigyti naujus baldus, keisti įvaizdį ar pirkti modernius daiktus vaikams. Ne pro šalį įsiklausyti į specialistų rekomendacijas. Meilės pagundos turėtų stiprėti.

SKORPIONAS. Jeigu iš ryto dėl smulkmenų pavyks nesusierzinti, tai visa diena turėtų būti nebloga. Jums seksis rūpintis artimaisiais, dailinti savo namus, kurti originalius daiktus ar patiekalus.

ŠAULYS. Šiandien nesėdėsite sudėję rankų ir įvairiais būdais stengsitės atkreipti į save dėmesį bei išpešti naudos. Jūsų pastangos duos neblogus rezultatus. Galimas ir romantiškas nuotykis.

OŽIARAGIS. Įmanomas sėkmingas posūkis reikaluose, kurie šiuo metu yra jums ypač aktualūs. Gali papilnėti piniginė ar kt. Nevenkite taikytis prie naujovių, o galbūt ir surizikuoti dėl tolesnės pažangos.

VANDENIS. Nuo pat ryto provokuosite mylimą žmogų, partnerį atkreipti į jus dėmesį, atskleisti jausmus. Derėtų atsižvelgti į situaciją ir netrukdyti, kai dominantis asmuo yra užsiėmęs, skuba ir t. t. Diena bus geresnė, jeigu patys neskleisite negatyvių emocijų.

ŽUVYS. Išgirsite intriguojamų užuominų. Galbūt girdėsite ir matysite tai, ko iš tikrųjų nėra. Beje, šiandien kai kurie keisti gandai, iliuzijos ar nuojautos gali pasitvirtinti.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite