Angle down Atgal

Balandžio 4-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 4-oji – Šv. Velykos – krikščionių šventė. Tai – Kristaus prisikėlimo šventė.

Velykos mūsų protėvių buvo švenčiamos kaip gamtos atbudimo šventė, bet atėjus krikščionybei Velykos sutapatintos su Kristaus prisikėlimu. Jos švenčiamos pirmą mėnulio pilnaties sekmadienį po pavasario lygiadienio. Velykų data nustatoma pagal Mėnulio kalendorių, todėl ji gali kasmet kisti nuo kovo 22-osios iki balandžio 25 dienos. Tai pati džiaugsmingiausia ir iškilmingiausiai švenčiama Kristaus ir drauge mūsų triumfo šventė – mirtis ir pragaras nugalėti, mes išvaduoti iš jų valdžios.

Kiaušiniai – svarbiausias Velykų valgis, o jų dažymas – pats maloniausias ir gražiausias Velykų paprotys. Pasak etnografo Balio Buračo, niekur nėra taip gražiai numargintų kiaušinių kaip Lietuvoje.

Balandžio ketvirtoji, sekmadienis – 94-oji metų diena (paskutinė 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 271 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Adonis, Algaudas, Ambraziejus, Dzidorius, Dzidas, Eglė, Izidorius, Nergunda, Nergundas, Zidorius;

rytoj: Balandė, Balandis, Ira, Irenius, Rimantė, Rimvydas, Vincentas, Žygintė;

poryt: Celestinas, Dagnė, Dangerutis, Dangira, Dangiras, Dangirutė, Daugira, Daugiras, Daugirda, Daugirdas, Daugirutė, Daugirutis, Genardas, Izolda, Žintautė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.47 leidžiasi 19.59. Dienos ilgumas – 13.12.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kuo mažiau turime reikalavimų, tuo esame panašesni į Dievus“ (Sokratas).

***************

Astrologinė prognozė balandžio 4-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Tikriausiai būsite nervingi, neramūs. Gali būti, kad teks taikytis prie nepalankių sąlygų, rizikuoti arba nuo desperatiškų poelgių stengtis sulaikyti kitus. Jeigu sugebėsite taikytis, laviruoti, situacija pagerės.

JAUTIS. Šiandien protingiausia būtų vengti ginčų, nes sunku bus įrodyti savo teisybę. Jeigu kur nors toliau vyksite, nepraraskite budrumo kelyje. Ir verčiau nebandykite pažeisti taisyklių.

DVYNIAI. Šiandien lengva pasiduoti tiek panikai, tiek pagundoms. Jus vilios seksualiniai eksperimentai, finansinės ar kitokios avantiūros. Vienur gavę, kitur prarasite.

VĖŽYS. Būsite nervingi, jautrūs. Jeigu nesuvaldysite negatyvių emocijų, galite pakenkti santykiams su partneriu, draugais. Atsargiai elkitės kelyje bei su technika, įrankiais.

LIŪTAS. Regis, nesidžiaugsite, jeigu velykinis stalas bus gausus kaloringo maisto, nes vis galvosite apie savo figūrą, sveikatą. Verčiau šiandien leiskite sau atsipalaiduoti. Nesigraužkite, jeigu ne viskas klostosi pagal planą.

MERGELĖ. Galbūt teks imtis griežtesnių priemonių auklėjant savo atžalas ar nukreipiant vaikus tinkamu keliu. Tikėtinos romantiškos fantazijos, tačiau pasireikš ir pavydas, įtarumas.

SVARSTYKLĖS. Tikėtini priekaištai iš šeimos narių, kaimynų. Sunku bus įveikti inerciją, negatyviai veiks bet koks raginimas. Gali prislėgti artimam žmogui iškilusi problema.

SKORPIONAS. Tikėtinas aktyvus bendravimas socialiniuose tinkluose arba telefonu su giminaičiais, draugais. Jūsų nevaldomas liežuvis gali šokiruoti ne vieną pašnekovą. Labiau liesis juodas humoras, erzinimai.

ŠAULYS. Gali būti, kad šiandien aštriau pajusite, kaip jums trūksta materialinio ar dvasinio komforto, stabilumo. Tačiau kol kas atrodys, kad nieko neįmanoma išspręsti. Tiesiog švęskite taip, kaip šiandien galite. 

OŽIARAGIS. Jūsų siela maištaus, atrodysite neramūs. Galite netinkamai išsišokti. Venkite emociškai įtemptų situacijų, stenkitės daugiau pabūti vieni, atsipalaiduoti.

VANDENIS. Jums atrodys, kad kažkas rezga prieš jus intrigas, ketina apgauti. Gali būti, kad tai tėra jūsų vaizduotės padarinys. Visgi negalima ignoruoti intuicijos balso. Klastingi poelgiai neturi likti neįvertinti.

ŽUVYS. Akivaizdu, kad nenuobodžiausite, nes jumis domėsis nemažai žmonių. Jeigu nenorite pakliūti į bėdą, viską darykite apgalvotai. Taktiškai bendraukite su realiais bei virtualiais pašnekovais.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite