Angle down Atgal

Balandžio 21-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 21-oji - Šv. Velykos. Pasaulinė kūrybiškumo ir inovacijų diena.

Šv. Velykos - krikščionių šventė. Tai - Kristaus prisikėlimo šventė.

Velykos mūsų protėvių buvo švenčiamos kaip gamtos atbudimo šventė, bet atėjus krikščionybei Velykos sutapatintos su Kristaus prisikėlimu. Jos švenčiamos pirmą mėnulio pilnaties sekmadienį po pavasario lygiadienio. Velykų data nustatoma pagal mėnulio kalendorių, todėl ji gali kasmet kisti nuo kovo 22-osios iki balandžio 25 dienos. Tai pati džiaugsmingiausia ir iškilmingiausiai švenčiama Kristaus ir drauge mūsų triumfo šventė - mirtis ir pragaras nugalėti, mes išvaduoti iš jų valdžios.

Kiaušiniai - svarbiausias Velykų valgis, o jų dažymas - pats maloniausias ir gražiausias Velykų paprotys. Pasak etnografo Balio Buračo, niekur nėra taip gražiai numargintų kiaušinių kaip Lietuvoje.

Balandžio dvidešimt pirmoji, sekmadienis - 111-oji metų diena (paskutinė 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 254 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Akvilė, Anzelma, Anzelmas, Anzelmina, Arėjas, Arijus, Milgedas, Skalamintas, Skalamintė, Skalmintė, Skalvė, Skalvis, Vaitvilas, Vaitvilas, Vaitvilė, Zelma, Zelmas;

rytoj: Danutė, Jurga, Leonidas, Novaidas, Novaidė, Novaldas, Novaldė, Sotera, Soteras, Visgailas, Visgailė, Visgauda, Visgaudas, Visgeda, Visgedas, Visgirda, Visgirdas;

poryt: Adalberta, Adalbertas, Albrechtas, Daugas, Daugauda, Daugaudas, Juras, Jurga, Jurgis, Jurgita, Vaitiekus, Vyga, Vygailas, Vygailė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.06, leidžiasi 20.31. Dienos ilgumas - 14.25.

Šiandien - trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.

*************

Protingos mintys:

„Dievas duoda, kai randa tuščias rankas“ (Šv. Augustinas).

***************

Astrologinė prognozė balandžio 21-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Jums labai norėsis kažko neįprasto per šias šventes arba apskritai kokio nors pokyčio gyvenime. Galbūt leisite sau paišlaidauti nepigiai pramogai, paskirti ypatingą pasimatymą ar nulėkti prie jūros, į netolimą užsienį ar kt.

JAUTIS. Su sutuoktiniu, partneriu galite tapti dar artimesni, jeigu šventes planuosite ir organizuosite kartu bei pasirinksite abipusiai patinkantį laisvalaikį. Vakaras žada aistrų, romantikos, arba bus itin gurmaniškas ir nepigus.

DVYNIAI. Regis, nuo pat ryto triūsite namuose ar staipysitės prieš veidrodį, galvodami apie laukiamus susitikimus, pramogas. Bus labai smagu ir gera, jeigu jūsų santykiai su artimaisiais, partneriu yra šilti.

VĖŽYS. Nuo pat ryto skrajosite lyg ant sparnų. Būsite nusiteikę dalintis gera nuotaika, meile, džiuginti kitus, vaišinti, žarstyti pagyras. Gerai prie jūsų jausis šalia esantieji, o ypač vaikai. Tačiau vakare pasijusite pavargę nuo šurmulio, pasiilgę privatumo.

LIŪTAS. Jums niekur nesinorės skubėti ir būsite linkę kasdieniškai leisti laiką namuose, nei kur nors ruošdamiesi, nei puošdamiesi. Visgi vakare tapsite net labai aktyvūs. Trokšite dėmesio, komplimentų, pramogų, meilės. Jei ieškosite, tai ir rasite.

MERGELĖ. Tikėtini susitikimai su giminaičiais, bendros iškylos su kaimynais ar draugais. Kur bevyktumėte, vakarą jau norėsis praleisti namuose, pasigaminti gurmanišką vakarienę ir jaukiai atsipalaiduoti.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite gurmanai visomis prasmėmis. Džiugins gardus maistas, išdailinti margučiai, komfortas, žavės gražūs daiktai, bundanti gamta ir t.t. Rasite kuo pasimėgauti ir kuo pamaloninti kitus.

SKORPIONAS. Būsite gana emocionalūs, jautrūs ir labiau nei paprastai reaguosite į kitų žmonių nuotaikas, norus. Regis, bus ūpas tuos norus tenkinti, būti dosniems bei priimti kitų dosnumą, vaišingumą.

ŠAULYS. Regis, stokosite energijos, ūpo šventinei veiklai. Galbūt išvakarėse vartojote svaigalus, kiek negaluojate arba organizmas bando kompensuoti miego stygių. Tik vakarop tapsite žvalesni, nusiteikę flirtuoti, smaguriauti.

OŽIARAGIS. Jums nuo pat ryto reikės draugiškos kompanijos, kad ir ką ketinate veikti: ar margučius marginti, ar vykti į bažnyčią, ar gaminti pietus, ar aktyviai leisti laiką gamtoje. Tiek prisibendrausite, kad vakare norėsis tik tylos ir vienumos.

VANDENIS. Iki pat vakaro būsite rimtai nusiteikę. Regis, elgsitės taip, tarsi vykdytumėte nelengvą pareigą, kad ir ką darytumėte. Vakare jūsų laukia pasižmonėjimai. Bus romantiška, smagu.

ŽUVYS. Jūs arba esate toli nuo namų, kelionėje ar viešnagėje. Arba patys turite svečių iš užsienio. Bet kuriuo atveju, nenuobodžiausite ir patirsite įspūdžių, malonaus jaudulio. Bus ką veikti ir vakare.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite