Angle down Atgal

Balandžio 10-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 10-oji – Didysis penktadienis.

Didysis penktadienis susijęs su atgaila. Tai labiausiai sielvartinga krikščionių kalendoriaus diena, nes tai – Kristaus mirties ir palaidojimo diena. Dirbama mažiau, laikomasi tylos. Malkų kapoti, švarintis, tvarkytis jau negalima.

Balandžio dešimtoji, penktadienis – 101-oji metų diena (penktoji 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 265 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Agna, Apolonijus, Hilda, Margarita, Mintautas, Mintautė, Palė, Polė, Polina;

rytoj: Daugvilė, Eigmantas, Eigmantė, Eigmina, Eigminas, Eigminė, Eigminta, Eigmintas, Leonas, Vykintam Vykintas, Vykintė, Stanislovas;

poryt: Alfredas, Galkanta, Galkantas, Galmantas, Galmantė, Julius, Jūratė, Preibutas, Preibutė, Preigilas, Preigilė, Zenonas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.30, leidžiasi 20.12. Dienos ilgumas – 13.42.

Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.

************

Protingos mintys:

„Kai supranti, kad tau nieko netrūksta, visas pasaulis ima priklausyti tau“ (L. Dzė).

*************

Astrologinė prognozė balandžio 10-ajai, penktadieniui

AVINAS. Rinksite informaciją apie dominamų prekių bei paslaugų kainas, teikiamas nuolaidas ar garantijas. Galite imtis nedidelio remonto arba tvarkyti buitinę techniką.

JAUTIS. Tikriausiai energingai demonstruosite savo valią, reikšite nuomonę. Jums reikėtų apsišarvuoti kantrybe. Tuomet galėsite patirti džiaugsmą partnerystėje, atrasti tai, ko jums trūko.

DVYNIAI. Gera fizinė forma, komunikabilumas turės daug reikšmės, jeigu mėginate save pristatyti socialinėje erdvėje. Apskritai, pavasaris skatins puoštis, atsinaujinti, mėgautis įvairiais džiaugsmais, todėl bet kokie ribojimai ypač slėgs.

VĖŽYS. Šiandien gyvenimas atrodys gana malonus. Traukte trauks pramogos, meilė. Galbūt kažkuo nudžiugins vaikai. Tikriausiai pajusite, kad energijos ir galimybių turite daugiau, nei manėte.

LIŪTAS. Regis, išsamiai tvarkysite ir šventiškai puošite namus ruošdamiesi Velykoms. Galbūt peržiūrinėsite kulinarinius receptus, planuosite ką nors gardaus pagaminti.

MERGELĖ. Intensyviai bendrausite su artimaisiais. Galbūt gausite žinią, kuri jus pradžiugins ar suintriguos. Kita vertus, linksmybių bus nedaug, nes už namų sienų nestigs įtampos.

SVARSTYKLĖS. Tai diena, kai su kitų pagalba ar be jos sėkmingai spręsite turtinius, piniginius ir kitus aktualius klausimus. Būsite nusiteikę rūpintis namais, ieškoti galimų uždarbio šaltinių.

SKORPIONAS. Svajosite apie meilę, švelnumą, romantiškus ryšius. Seksis žavėti ir intriguoti. Gali iškilti klausimų, susijusių su praeitimi, buvusiais prisirišimais, turtinėmis aktualijomis. Seksis visa tai aiškintis.

ŠAULYS. Sugebėsite kūrybiškai mąstyti. Jums gali būti patikėtos intymios paslaptys, išpasakoti slapti troškimai. Šiandien nepersitempkite, nenualinkite savęs, nes energijos turėsite ne itin daug.

OŽIARAGIS. Šiandien galite nuveikti gerų darbų. Tikriausiai kam nors padėsite, patarsite, dalyvausite socialiniame projekte. Galbūt sužinosite intriguojamą naujieną.

VANDENIS. Nusimato pokalbiai su svarbiais asmenimis. Jų metu gali pavykti sutvarkyti svarbius reikalus, išsiaiškinti nesusipratimus. Jūsų autoritetas pakils, jeigu nevengsite atsakomybės.

ŽUVYS. Jums norėsis aptarti daug aktualių klausimų, numatyti ateities gaires, įrodyti savo sumanymų prasmingumą. Galimas svarbus pranešimas ar įvykis, susijęs su užsieniu, mokslu ar kt.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite