Baisogaloje surengtas 11-asis A. Dučinsko vardo teniso turnyras

Radviliškis

Linas GarbenisŠaltinis: Etaplius.lt

10527

Po darganotos liepos mėnesio pradžios pagaliau radosi sausesni, vasariški orai ir Baisogalos teniso kortai atgijo. Kaip ir kasmet, šiemet vėl pravestas Alfredo Dučinsko atviras teniso turnyras ir tai jau buvo 11-as sporto renginys. Turnyre varžėsi vilniečiai, radviliškiečiai ir šeimininkai baisogaliai.

Liepos 22-osios rytą dvejuose kortuose susitikimus pradėjo šešios vyrų dvejetų poros. Diena nebuvo karšta, tad prakaito išlieta nedaug ir dar prieš saulėlydį turnyras baigėsi.

Rungtynės prasidėjo dviejuose pogrupiuose. Pirmame pogrupyje stipriausia pasirodė Sauliaus Danieliaus ir Juozo Stanaičio (jaunesniojo) pora. Antro pogrupio nugalėtojais tapo Saulius Džiaugys ir Tomas Adomaitis.

Pirmame pusfinalyje Laimėjo Jokūbas Stanaitis su Gintaru Marcinkumi, o antrame – Aurelijus Stauga poroje su Tomu Poviliansku. Trečiąją vietą laimėjo Saulius Danielius ir Juozas Stanaitis rezultatu 6:0, 6:1.

Dėl pereinamosios A. Dučinsko taurės susitiko pusfinalių nugalėtojai. Nelabai sunkiai nugalėję radviliškiečius Aurelijų Staugą ir Tomą Povilianską, dvejetų mačą laimėjo baisogalis Gintaras Marcinkus ir Alfredo Dučinsko proanūkis, vilnietis Jokūbas Stanaitis rezultatu 6:3; 6:2. Pastarasis nuo devynerių metų dalyvauja Baisogalos turnyruose.

Turnyro dalyviai apdovanoti prizais ir medaliais.

Šią vasarą tikimės pravesti dar bent du atvirus turnyrus, vienas iš jų - Baisogalos seniūno įsteigtai taurei laimėti.