Angle down Atgal

Baigėsi viktorina „Kalbos namai“ – pasveikinti nugalėtojai ir prizininkai

Šiaulių miesto savivaldybės interneto svetainėje vasario 17–24 dienomis buvo paskelbta virtuali Lietuvių  kalbos viktorina „Kalbos namai“. Tai vienas iš Šiauliuose vykstančių Lietuvių kalbos dienoms skirtų renginių. Viktorinos organizatorės – Šiaulių miesto savivaldybė ir Lietuvių kalbos draugija. Viktorina sulaukė 210 dalyvių. Jie turėjo atsakyti į 25 klausimus iš įvairių lietuvių kalbos sričių. Viktorinos klausimus sudarė ir dalyvių atsakymus vertino Savivaldybės administracijos direktoriaus patvirtinta komisija.

 

Viktorinoje dalyvavo 59 moksleiviai nuo 14 metų amžiaus, 151 suaugęs asmuo, iš kurių 25 lituanistai. 168 viktorinos dalyviai – šiauliečiai, 42 – kitose Lietuvos vietovėse gyvenantys asmenys.

Suaugusiųjų grupėje geriausiai sekėsi vilnietei Neringai Mickevičiūtei, surinkusiai 19 balų. Antroji vieta atiteko tik vienu balu atsilikusioms dalyvėms: Vaivai Bacevičienei, Rasai Rudžinskienei ir Beatričei Zajančkauskaitei.

Lituanistų grupėje net į 22 klausimus teisingai atsakė šiaulietės Rūta Kazlauskaitė ir Rita Mikučiauskienė. Antroji vieta atiteko Jolantai Šiuparienei ir Laimai Tamulevičienei, surinkusioms po 20 balų.

Iš moksleivių 20 balų surinko ir pirmosios vietos laimėtoja moksleivių grupėje tapo šiaulietė Goda Samalionytė. Antrąją vietą, surinkę po 16 balų, pasidalijo Elzė Voveriūnaitė ir Rokas Mickus.

Sveikiname viktorinos „Kalbos namai“ nugalėtojus ir prizininkus. Jiems bus įteikti Savivaldybės ir Lietuvių kalbos draugijos įsteigti prizai, diplomai ir padėkos, kaip juos atsiimti, bus pranešta individualiai.

Džiugu, kad Šiaulių miesto savivaldybės interneto svetainėje paskelbta Lietuvių kalbos viktorina sulaukė nemažo susidomėjimo. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems. Teisingus atsakymus į viktorinos klausimus galite pamatyti čia.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite