Baigėsi seniūnijų sporto žaidynės

Futbolo varžybomis Kuršėnų sporto mokyklos stadione finišavo Šiaulių rajono seniūnijų sporto žaidynės. Pusę metų vykusiose varžybose rajono gyventojai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas krepšinio, tinklinio, stalo teniso, šaškių, smiginio ir futbolo sporto šakose.

Futbolo gerbėjus pasveikino didelis šios sporto šakos mylėtojas ir entuziastas, Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis. Nors rajone yra 11 seniūnijų, tačiau žaidynių finaliniame etape dalyvavo tik 2 – Kairių ir Meškuičių. Keista, tačiau populiariausia pasaulyje sporto šaka rajone susidomėjimo nesukėlė. Norėtųsi atsakingesnio seniūnų požiūrio į gyventojų kūno kultūros ir sporto užimtumo problemas.

Rungtynės vyko ypač atkakliai, po 1 kėlinio 5:3 pirmavo Kairių komanda, tačiau 2 kėlinyje Meškuičiai išlygino rezultatą 7:7. Visgi Kairių komanda įrodė savo pranašumą ir nugalėjo 9:7. Nugalėtojams įteikta taurė, medaliai, prizininkams – medaliai. Kairių seniūnija iškovojo teisę atstovauti Šiaulių rajonui Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninėse varžybose, kurios bus surengtos rugsėjo mėnesį. Praėjusiais metais Šiaulių rajonas žaidynėse tarp 60 savivaldybių rikiavosi 11 vietoje.