Baigėsi krepšinio turnyras Rietavo savivaldybės taurei laimėti

Telšiai

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt

209259

Kovo 11 d. baigėsi krepšinio turnyras Rietavo savivaldybės taurei laimėti. Turnyre dalyvavo penkios komandos, iš kurių keturios pateko į atkrintamąsias varžybas. Atkrintamosiose varžybose buvo žaidžiama iki dviejų pergalių. Komandai „Lardžas“ abiejose varžybose tik paskutinėmis rungtynių minutėmis pavyko įrodyti savo pranašumą prieš Pajūrio komandą „Pegasas“. Kitoje poroje reguliaraus sezono pirmos vietos laimėtojai „Lobikonas“ susitiko su komanda „Andrijauskų sodyba“. Šiai porai prireikė ir trečiųjų varžybų, kuriose „Lobikonas“ įrodė savo pranašumą ir gavo kelialapį į finalą.

Dėl trečiosios vietos susikovė Pajūrio „Pegasas“ ir „Andrijauskų sodyba“. Susitikimą geriau pradėję pajūriškiai pirmajame kėlinyje susikrovė 16 taškų persvarą, o po dviejų kėlinių komandas skyrė 17 taškų. Antroji varžybų pusė priklausė priešininkų komandai, o likus žaisti kelioms minutėms komandas skyrė tik keli taškai. Geriau sužaidę rungtynių pabaigą, rezultatu 95–92, pergalę šventė Pajūrio „Pegasas“. Po šių varžybų vyko turnyro tritaškių metimų konkursas, kuriame taikliausią rankelę pademonstravo Edvinas Kurlinkus iš Pajūrio „Pegasas“ komandos.

Finalinėse varžybose susitiko komandos „Lardžas“ ir „Lobikonas“. Pasibaigus dviem kėliniams „Lardžo“ komanda pirmavo 9 taškais. Trečiajame kėlinyje „Lardžo“ krepšininkai sugebėjo prie turimos persvaros pridėti dar 3 taškus. Ketvirtasis kėlinys buvo labai nerezultatyvus, tačiau „Lardžo“ komandos krepšininkai sugebėjo išsaugoti persvarą ir šventė pergalę rezultatu 61–53.

Naudingiausiu finalo ketverto žaidėju išrinktas Remigijus Kasparavičius („Lardžas“),  rezultatyviausiu turnyro žaidėju – Edvinas Kurlinkus, geriausio jauniausiojo žaidėjo prizas atiteko Matui Rupeikai („Lobikonas“). Simbolinis geriausiųjų turnyro žaidėjų penketukas: vidurio puolėjas – Karolis Mockus („Lobikonas“), sunkusis krašto puolėjas – Laimonas Puidokas („Lardžas“), lengvasis krašto puolėjas – Edvinas Tamošauskis („Plungės lagūna“), atakuojantis gynėjas – Edvinas Kurlinkus („Pegasas“), įžaidėjas – Raimondas Venskus („Lardžas“).

Visi prizininkai apdovanoti Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus įsteigtais prizais, kuriuos įteikė skyriaus vedėja Lidija Rėkašienė ir Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis. Organizatoriai dėkoja visiems prisidėjusiems prie sklandaus turnyro įgyvendinimo bei komandoms už dalyvavimą ir teigiamų emocijų sukūrimą sporto aikštelėje.