Angle down Atgal

Gediminas Bagdonas: bus labai geros plento varžybos!

Olimpietis Gediminas Bagdonas, seniai svajojęs dalyvauti Šiaulių dviračių dienoje, šiemet tapo jubiliejinės dienos garbės dviratininku. Jis įsitikinęs, kad tai bus puikios varžybos, tad kviečia jungtis visus.

Kad Šiauliai dviračių miestas, esame girdėję visi. Bet kodėl būtent Šiauliai? Dviračių gamykla. Daug dviratininkų. Abu atsakymai teisingi. Istorija siekia 100 metų: tarpukario Lietuvos olimpinės rinktinės nariai, dviratininkai Isakas Anolikas ir Juozas Vilpišauskas,  -  šiauliečiai.

Gediminas Bagdonas tęsia Šiaulių olimpiečių tradiciją. Jis -  10-ųjų Šiaulių dviračių lenktynių garbės dviratininkas. Su Šiauliais jį sieja vaikystė, karjeros pradžia ir vienas svarbiausių pasiekimų. 

Šiaulių dviračių diena - renginys, kuriame G. Bagdonas seniai norėjo sudalyvauti. Tad liepos 25-ąją jis  ne tik įteiks 1000 eurų prizą laimėtojui, bet ir pats įveiks elito trasą - 98 km - miesto gatvėmis.

Varžybų trasa tęsis miesto gatvėmis, budės gausus policininkų būrys, savanoriai.

Varžybų trasa
Varžybų trasa

Organizatoriai kviečia ne tik pasivaržyti trasoje, bet ir aktyviai praleisti sekmadienį, pabendrauti su bendruomene, draugais.

Daugiau informacijos, trasų žemėlapiai, registracija  www.dviraciulenktynes.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite