„Avtodor“ pranokęs „Neptūnas“ – V.Garasto taurės finale

Klaipėda
bcneptunas.lt nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 96:87 (32:13, 24:26, 20:20, 20:26) įveikė Saratovo „Avtodor“ krepšininkus iš Rusijos bei pateko į draugiško Vlado Garasto turnyro finalą, kuriame klaipėdiečių laukia „Dnipro“ ekipos iš Ukrainos testas.

Uostamiesčio krepšininkai atitrūko jau pirmajame kėlinyje – galingą puolimą demonstravęs „Neptūnas“ ketvirčio pabaigoje spurtavo 10:0 bei po pirmųjų 10 minučių įgijo 19 taškų pranašumą – 32:13.

Klaipėdiečiai po dviejų kėlinių pirmavo 56:41. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai 15 taškų pelnė po varžovų klaidų, o 35 taškus „Neptūnui“ surinko atsarginiai krepšininkai.

Tomas Delininkaitis po ilgosios pertraukos įsmeigė tris tolimus metimus bei neleido Saratovo krepšininkams priartėti – prieš lemiamą kėlinį aikštelės šeimininkai pirmavo 76:61.

Klaipėdos ekipos pranašumas ketvirtojo kėlinio viduryje buvo sumažėjęs iki 8 taškų, tačiau solidžiau rungtynes užbaigę klaipėdiečiai iškovojo pergalė bei žengė į turnyro finalą, kuris ryt „Švyturio“ arenoje vyks 17 val.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 17 (4/7 trit., 4 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 14 (5 atk. kam.), Gytis Masiulis 10, Tadas Sedekerskis 9 (7 atk. kam., 3 rez. perd.), Simas Galdikas (5 atk. kam.), Deividas Gailius bei Džiugas Slavinskas – po 8, Darrinas Dorsey (5 rez. perd.) bei Žygimantas Janavičius (7 rez. perd.) – po 6, Andre Williamsonas ir Aidas Einikis – po 5.