Angle down Atgal

Avalynė pagal Zodiaką: ne pramanas, o taikli investicija

Ne paslaptis, kad daugybė žmonių, pirkdami naujus batus, investuoja ne tokias jau ir mažas pinigų sumas, todėl nori pasirinkti tinkamai. Taigi, tokiu atveju verta paisyti ir tam tikrų rekomendacijų. Tad belieka tik pridurti, kad avalynė pagal zodiako ženklą, yra ne pramanas, o sprendimas, galintis padidinti investicijos taiklumą. Todėl pats metas sužinoti, kokius batus yra verta rinktis vieno ar kito Zodiako ženklo žmonėms.

Apie gimusius po Avino ženklu yra sakoma, kad tai – lekiantys, skubantys ir tiesiog skriete skriejantys per gyvenimą. Todėl ir pasirenkama avalynė turi pateisinti šių žmonių ugningą temperamentą. Taigi, jiems yra patariama investuoti į brangiai, ilgai galinčią tarnauti ir tolimiausius žygius atlaikančią sportinė avalynę. Tokių sprendimų tikrai rasite užsukę į Pigu.lt.

Jaučiai yra tie žmonės, kurie vertina kokybę, estetiką, komfortą bei išlieka ištikimi savo pasirinkimui. Taigi, būtent šiems žmonės yra patariama negailėti pinigų iš aukštos kokybės žaliavų pagamintai avalynei – tai garantuos ne tik komfortą, bet ir ilgą tarnavimo laiką. Na, ir, žinoma, labai svarbu, kad avalynė atitiktų visus po šiuo ženklu gimusio žmogaus estetinius pageidavimus. Būtent tai paaiškina, kodėl šio zodiako atstovai vienos batų poros pasirinkimui gali skirti valandų valandas.

Gimusieji po Dvynio ženklu irgi yra judrūs, danu atveju ir labai sportiški arba tiesiog negalintys nustygti vietoje. Tačiau skirtingai nei gimusieji po Avino ženklu, Dvyniai mėgsta lengvumą ir gaivumą, juk tai – oro stichijos ženklas. Taigi, geriausiai tokie žmonės jaučiasi investavę į sportinę, tačiau  neapsunkinančią avalynę.

Vėžys – vienas konservatoriškiausių zodiako ženklų. Taigi, šie žmonės jaučiasi ramūs ir patenkinti tuomet, kai randa avalynę, kuri dar ne vienerius metus išlieka madinga. Taip pat tai yra vienas iš tų zodiako ženklų, po kuriuo gimusieji, ypač retai perka naują avalynę – dažniausiai tik tuomet, kai turimi batai visiškai susidėvi.

Apie Liūtus sakoma, kad jiems – svarbiausia prabanga bei galimybė išsiskirsti iš kitų. Ir iš tiesų, būtent tai ir galima pastebėti bet kuriame šio zodiako ženklo atstovo pirkinyje. Na, o avalynė – taip pat ne išimtis. Taigi, nieko keista, kodėl gimusieji po šiuo ženklu gali išleisti šimtus vienai batų porai ir jau kitą mėnesį įsigyti dar vieną, tikrai ne pigesnę. Avalynė Liūtams yra ne kas kitas, kaip tik priemonė, kelti aplinkinių susižavėjimą jais.

Mergelės tikrai negaili pinigų kokybiškiems batams, tačiau priešingai nei Liūtams, joms visai nebūtina įsigyti išskirtinius batus, kuriais galėtų pasipuikuoti prieš aplinkinius. Šio ženklo atstovai kur kas mieliau rinksis klasikinius, subtilia elegancija alsuojančius batus, nes ir aptys tokie yra. Be to, Mergelės labai vertina patikimumą bei stabilumą, todėl joms svarbu, kad įsigyta avalynė tarnautų ne vienerius metus.

Jei daugelio zodiako ženklų atstovų perkant batus yra labai svarbus praktiškumas, tai to nepasakysi apie gimusius po Svarstyklių ženklu. Pastarieji gali išleisi ne vieną dešimtį ar net šimtą naujiems batams įsigyti, tačiau, jau po kelių dienų ims save kaltinti dėl netikusio pirkinio. Tačiau dažniausiai Svarstyklės nepasirenka sprendimo grąžinti batus atgal į parduotuvę, nes... nebesugeba atrasti prekės pirkimą įrodančio čekio.

Tikėti šiomis rekomendacijomis ar ne – asmeninis jūsų apsisprendimas, tačiau drąsiai galima sakyti, kad visai nesvarbu, po kuriuo ženklu gimėte – kiekvienas, norintis greitai ir patogiai įsigyti batus, turėtų spausti čia. Pasirinkimas toks didelis, kad sau tinkančius batus ras bet kurio ženklo atstovas.

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite