Angle down Atgal

Automobilyje palikus rankinę – nemaloni staigmena

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai š. m. birželio 9 d. pradėjo tyrimą dėl įvykio, kuomet Kėdainiuose, prie darželio, kelioms minutėms automobilyje buvo palikta rankinė, kurią, išdaužus stiklą, pasisavino ilgapirščiai.

Netrukus buvo sulaikytas ir įtariamasis, Kauno miesto gyventojas (gim. 1983 m.), kuris nuomotu automobiliu atvyko į Kėdainius ir prie Mindaugo g. esančio pastato pagrobė svetimą turtą iš automobilio „Audi A6“. Iš viso buvo padaryta apie 300 eurų žala.
Tą pačią dieną sulaikę įtariamąjį, pareigūnai spėjo užkirsti kelią šio vyro kelionei į užsienį, mat su savimi jis turėjo bilietus į svečią šalį. Tyrimas buvo baigtas pagreitinto proceso tvarka, per 7 dienas, ir perduotas į Teismą. Tyrimą organizavo ir jam vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.
Pareigūnai ragina gyventojus net ir trumpam nepalikti savo daiktų automobiliuose ir taip nesudaryti sąlygų susivilioti ilgapirščiams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite