Angle down Atgal

Automobilių pirkimas – pavojingas reikalas

Pravažiuojantys pro Pabiržę jau atkreipė dėmesį į prie stotelės nuverstą stulpą (nuotraukoje). Stulpas nukentėjo liepos 17 d. vakare, kuomet į jį rėžėsi nuo pareigūnų norėjęs sprukti Radviliškio rajono gyventojas.

Pasirodo, 35-erių vyras automobilį buvo įsigijęs tik prieš kelias valandas, ir ,,laistydami" pirkinį kartu su draugu sumanė palėkti iki Biržų, aplankyti vairuotojo tėvo. Visą kelią gėrė alų. Pabiržėje pamatę apsisukančius ir bandančius juos sustabdyti pareigūnus, padidinę greitį bandė sprukti, tačiau miestelyje įrengti kalneliai ir greičio mažinimo priemonės davė savo - nesuvaldytas automobilis rėžėsi į stulpą, jį tiesiog nulauždamas. Laimei, aplinkui nebuvo žmonių, nes stulpas stovėjo prie pat stotelės. Vairuotojui nustatytas 1,78 promilių neblaivumas.

Panaši, tik be fizinių nuostolių situacija įvyko liepos 18 d. vakare. Apie 19.30 val. patruliuodami kelyje Biržai - Pandėlys - Rokiškis, pareigūnai pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį Mazda. Sustabdžius ir patikrinus automobilio vairuotoją - 25-erių metų Papilio miestelio gyventoją - alkoholio kiekio matuokliu jam nustatytas 1,69 promilių neblaivumas. Kaip paaiškėjo vėliau, automobilį jis įsigijo tą pačią dieną, ir ,,aplaistęs" pirkinį važiavo namo.

Abu vairuotojai buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Jų atžvilgiu atliekami ikiteisminiai tyrimai dėl vairavimo neblaiviems, kai nustatomas virš 1,5 promilių neblaivumas.

Jiems gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Biržų rajono PK nuotr.
Biržų rajono PK nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite