Angle down Atgal

Automobilių antikorozinis padengimas Klaipėdoje – paslauga, aktuali tiek naujų, tiek senesnių automobilių savininkams

Priklausomai nuo kiekvieno finansinių galimybių, norų ar kitų faktorių, autoparko sudėtis gali kardinaliai skirtis. Tačiau, kad ir koks automobilis stovėtų kieme ar garaže, nuosava transporto priemonė neabejotinai supaprastina kasdienybę. Tiesa, yra ir ne toks malonus faktas, vienijantis visų automobilių savininkus.

Norint, jog pastarieji džiugintų, būtina skirti atitinkamą dėmesį jų priežiūrai. Nesvarbu, ar tu vairuoji seną „Audi“ ar naujutėlį „BMW“, už kampo tik ir tyko...rūdys. Ir tai – anaiptol ne vien estetinė transporto priemonių problema. Apleidus šį „reikalą“, gali tekti ne tik remontuoti, bet ir keisti rūdžių „sugraužtas“ automobilio dalis. Gera žinia bent tokia, jog korozija – ne ta padėtis, kuri neturi išeities. Reguliariai dengiant transporto priemones kokybiška antikorozine danga, ši problema gali būti atitolinama ar gerokai pristabdoma.

Kiek kainuoja automobilių antikorozinis padengimas?

Dalis automobilių savininkų rūdžių problemos laiku neišsprendžia dėl elementariausio aplaidumo, tačiau kai kuriems itin svarbu ir kainos klausimas. Tiesa, iš karto pabrėžiame, jog, kad ir kiek kainuotų ši profilaktinė procedūra, pastaroji bus pigesnė nei rimtesnių problemų, susijusių su rūdžių padaryta žala, taisymu. Automobilių antikorozinio padengimo kainas rasite čia.

Dėl ko automobiliai rūdija?

Kur yra metalas, ten bus ir rūdys. Deja, transporto priemonių savininkus tokia taisyklė anaiptol nedžiugina. Kaip minėjome, pradėti gali rūdyti ir nauji automobiliai, tačiau, transporto priemonei senstant, ši problema tampa vis aktualesnė. Neapsaugoti visų modelių bei markių automobiliai, tiesa, kai ekspertai pažymi, jog kai kurie modeliai šiai problemai „imlesni“. Aišku, aklai tuo pasikliauti nereikėtų. Jei jūsų automobilis į tokį sąrašą nepatenka, dar nereiškia, jog galite ramiai sėdėti ir nieko nedaryti.

Taip pat išskiriama visa eilė objektyvių priežasčių, galinčių paskatinti automobilių korozija. Tai – klimato sąlygos, temperatūros svyravimai, laiku nesutvarkyti įbrėžimai, esantys ant automobilio paviršiaus. Druska, barstoma ant kelio žiemą – taip pat didelis priešas. Būtent dėl šios priežasties pavasaris – metas, kai rūdys pradeda „lįsti“ aktyviausiai ir gadina gerą nuotaiką automobilių savininkams.

Korozija gali paveikti bet kurią automobilio dalį, pagamintą iš metalo, tačiau kai kurios šiai problemai yra itin imlios. Tai – dugnas, arkos, statramsčiai, durelių apačios, lonžeronai. Priklausomai nuo to, kuri automobilio dalis bus dengiama, „ׅVakarų Antikoro“ meistrai parenka specialiai šiai skirtą „Dinitrol“ antikorozinę medžiagą.

Kokiais atvejais aktuali automobilio padengimo antikorozine danga paslauga?

Tikriausiai nuvilsime atsakydami, jog...visada. Sąmoningas automobilio savininkas, norintis džiaugtis techniškai tvarkinga bei estetiškai patrauklia transporto priemone, rūpintis šios apsauga turėtų nepriklausomai nuo to, ar automobilis – „šviežutėlis“, ką tik išriedėję iš salono, ar jau atitarnavęs solidų amžių. Tiesa, reikia pastebėti, jog internetinėje erdvėje galima susidurti su klaidinančia informacija, neva naujiems automobiliams antikorozinė danga nereikalinga. Mitas! Juk ir naujai įsigytus batus, siekdami maksimalios apsaugos ir norėdami prailginti tarnavimo laiką, padengiame impregnantu. Kuo anksčiau stosite į kovą su rūdimis, tuo efektyvesnės, ilgiau trunkančios apsaugos galėsite tikėtis.

Turintys senesnius (o autoūkis, sutikite, mūsų šalyje jau yra gerokai pagyvenęs) automobilius taip pat yra kviečiami aktyviai naudotis šia paslauga. Juk, kaip sakoma, geriau vėliau, nei niekada. Savaime suprantama, padengus antikorozine danga rūdžių jau pažeistas vietas, pastarosios stebuklingai neišnyks, tačiau tolimesnis šių plitimas bus sustabdytas. Naudojant kokybiškas antikorozines priemones, specialiai parinktas konkrečiai automobilio vietai, korozijos procesas gali būti sulėtintas net iki 100 kartų!

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite