Angle down Atgal

Automobilis nuvažiavo tiesiog savininko akyse

67 metų marijampolietis pakliuvo į dviprasmišką situaciją. Gatvėje užvestu varikliu trumpam palikęs automobilį tespėjo pamatyti, kaip mašina nuvažiuoja, o vairuotojo vietoje sėdi kitas žmogus.

Į Marijampolės apskrities VPK pareigūnus kreipęsis marijampolietis pranešė, kad automobiliu „Opel Astra“ grįžo apie 9.40 val. į namus Marijampolės Vienybės gatvėje ir užvestą neužrakintą automobilį paliko šalia namo esančioje aikštelėje, kad akumuliatorius dar pasikrautų. Netrukus vyras pastebėjo, kad jam priklausantis automobilis išvažiuoja, o vairuotojo vietoje sėdi nepažįstamas žmogus. Automobilis nuvažiavo P. Armino g. kryptimi.

Policija turi duomenų, kas galimai padarė šią nusikalstamą veiką, tačiau kol kas įtarimai niekam nepareikšti. Pirminiais duomenimis, asmuo svetimu automobiliu išvyko link pasienio su Lenkija.

Vasario 16-ąją policija gavo kito marijampoliečio skundą dėl pavogto automobilio. Anot nukentėjusiojo, Marijampolės Gamyklų gatvėje esančiame automobilių turguje jis pardavinėjo automobilį „Opel Insignia“. Mašina susidomėjo ukrainietis ir paprašė išbandyti transporto priemonę. Sėdęs į automobilį pirkėjas išvažiavo ir negrįžo. Nuostolius nukentėjusysis įvertino 4000 eurų.

Policija surado minėtą automobilį ir juo išvažiavusį Ukrainos pilietį. Šis teigia, kad mašiną iš gyventojo nusipirko. Tikslinamos įvykio aplinkybės, tiriamos įvairios versijos. Automobilis, kol vyksta tyrimas, nugabentas į saugomą aikštelę.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite