Angle down Atgal

Autobusus Kėdainiuose dezinfekuos dar intensyviau

Kėdainių mieste ir rajone keleivių pervežimo paslaugas teikianti bendrovė „Kėdbusas“ kovai su koronaviruso plitimu įsigijo specialų prietaisą, kuriuo net keletą kartų per dieną bus dar efektyviau nei iki šiol dezinfekuojami visi autobusai. Bendrovės atstovai primena gyventojams, kad vienkartinius bilietus reikia įsigyti spaudos kioskuose ar parduotuvėse.

Specialus purkštuvas

„Mes įsigijome specialų purkštuvą. Šiek tiek užtruko specialių chloro tablečių pristatymas. Noriu pranešti keleiviams, kad imamės visų priemonių, kad jie važiuotų saugiai. Autobusai dar intensyviau bus dezinfekuojami ir ryte, ir vakare. Priemiesčio autobusai bus dezinfekuojami, kai sugrįš iš reiso“, – tikino Kėdainių mieste ir rajone keleivių vežimo paslaugas teikiančios bendrovės „Kėdbusas“ direktorius Evaldas Cicėnas.

Vykdo nuolat

Bendrovė „Kėdbusas“ nuolat vykdo savo autobusų valymą, taip pat dezinfekuojami ir paviršiai, kuriuos nuolat liečia keleiviai – rankenos, laikikliai, turėklai.

„Perkame ir dezinfekcinio skysčio, ir kitų reikalingų dalykų. Nors jo gauti kurį laiką nebuvo lengva, bet problema išsisprendė ir jau dabar jo esame užsakę daugiau. Su autobusų dezinfekcija neturėtų kilti jokių bėdų, mes tiek vietinės valdžios, tiek Vyriausybės nutarimus vykdome laiku“, – dėstė „Kėdbuso“ vadovas.

Be grynųjų pinigų

„Kėdbuso“ administracija prašo gyventojų supratimo ir tikisi, kad šie vienkartinius bilietus įsigys prekybos vietose, mat grynųjų pinigų operacijos miesto autobusuose nevykdomos.

„Dalį priemonių, t. y. viską, kas buvo suderinta su savivaldybės administracija, mes įgyvendinome jau anksčiau. Palaipsniui mažinome grynųjų pinigų srautus, keletas dienų buvo pereinamasis laikotarpis, o šiandien miesto keleiviai jau aptarnaujami tik su iš anksto nusipirktais bilietėliais, jokių grynųjų pinigų operacijų nevyksta“, – paaiškino E. Cicėnas.

Privalu visiems

Kėdainių rajono savivaldybės administracija vežėjams, teikiantiems keleivių vežimo už atlygį lengvaisiais automobiliais pagal užsakymą ir taksi paslaugas rekomenduoja imtis visų įmanomų priemonių priešvirusinei dezinfekcijai, siekiant užtikrinti transporto priemonių ir jų salono švarą.

Transporto priemonių priešvirusinei dezinfekcijai naudojamos Lietuvoje registruotos cheminės dezinfekcijos medžiagos.

Vežėjams rekomenduojama naudoti rankų dezinfekcinį skystį, dezinfekcines servetėles, dažniau valyti savo darbo vietos paviršius, rankas, taip užtikrinant higieną. Taip pat dezinfekuoti vidines ir išorines automobilio durelių rankenas, kurias galėjo liesti keleivis.

Tinkamas dezinfekcinių priemonių naudojimas nužudo daugumą mikroorganizmų ant rankų ir užkerta kelią ligoms plisti.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite