Angle down Atgal

Aukštos kokybės papuošalai su brangakmeniais

Brangakmenius žmonės mėgo jau nuo seno. Dėdavo juos visur: ir į žiedus, ir į pakabukus, auskarus, apyrankes. Populiariausi brangakmeniai visuomet būdavo keturi: deimantas, rubinas, smaragdas ir safyras. Laikui bėgant ėmė populiarėti ir kiti akmenys, dabar vadinami pusbrangakmeniais: granatas, peridotas, topazas, berilai ir kt. Mūsų laikais brangakmenių apdirbimo galimybės dar platesnės, o papuošalų dizainas gali būti bet koks. 

Skaitykite toliau ir sužinokite apie papuošalų su brangakmeniais kūrimą bei išsirinkite sau labiausiai patikusius papuošalus pas patyrusius juvelyrus.

Platus papuošalų su brangakmeniais asortimentas

Akmenys gali būti įvairių spalvų: raudoni, juodi, mėlyni, geltoni, žali, skaidrūs ir bespalviai. Jie dedami į įvairius skirtingų rūšių aukso ar sidabro dirbinius, metalo spalvą derinant su akmens spalva ir šitaip išgaunant norimą efektą. Galima papuošalų gamyba pagal individualius užsakymus. Išsirinkite žiedo ar kito juvelyrinio dirbinio dydį, akmens dydį, rūšį ir profesionalūs juvelyrai neužilgo paruoš trokštamą dirbinį. 

Jeigu kūrybos procese susiduriate su klausimais ir neapsisprendžiate, kokį akmenį geriau rinktis, juvelyrai suteiks Jums konsultacijas ir padės greitai bei lengvai atrasti tai, kas Jums tiks tiek pagal išvaizdą, tiek pagal kainą.

Gražūs deriniai kartais išgaunami ir be brangakmenių, tiesiog derinant tarpusavyje sidabrą ir auksą, ar kokiu kitu būdu. Viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo, todėl nepraleiskite progos užsakyti tai, kas džiugintų akis ir širdį.

Daugiau apie įvairius juvelyrinius dirbinius rasite: https://fashiongold.lt/lt/

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite