Angle down Atgal

Aukštojo mokslo diplomai įteikti septynioliktai Alytaus kolegijos absolventų laidai

Alytaus kolegijoje įteikti aukštojo mokslo diplomai. Per visą šios mokslo įstaigos gyvavimą studijas baigė 55-oji laida, ją šiemet sudarė 122 studentai. Iškilmingos ceremonijos metu absolventus sveikino Alytaus kolegijos direktoriaus pavaduotojas, laikinai einantis direktoriaus pareigas, Sigitas Naruševičius, Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis bei kiti svečiai.

Kreipdamasi į absolventus vicemerė D. Kitavičienė pasidalino prisiminimais iš savosios diplomų įteikimo šventės, kuomet ilgam atmintyje įstrigo vieno iš dėstytojų kreipimasis. „Per daug nedžiūgaukite, nes šiandien į rankas gaunate ne ką kitą, o kastuvą. Kastuvą, kuriuo reikės ilgai ir sunkiai kasti. Ir tik nuo kiekvieno iš jūsų priklausys, ką su juo gebėsite išsikasti: vietą pamatui, erdvę laisvei ir svajonėms ar tiesiog duobę. Diplomas – tai pažymėjimas, jog esate pasiruošę kasti“.

Vicemerė pripažino, kad šie atmintyje išlikę žodžiai yra tiesa, ir palinkėjo jau rytoj, kupiniems jėgų, drąsiai stoti į savo pasirinktą profesijos kelią ir ryžtingai juo žengti. Perduodama Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko sveikinimus palinkėjo ryžto, svajonių išsipildymo, siekio atlikti didžius dalykus Alytaus kraštui ir Lietuvai bei tikėjimo savimi.

Alytaus kolegijos direktoriaus pavaduotojas, laikinai einantis direktoriaus pareigas, Sigitas Naruševičius pasidžiaugė, kad Alytaus kolegija šiandien yra stipri aukštojo mokymo įstaiga, žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Ceremonijos metu tradiciškai skambėjo Lietuvos bei studentų himnas. Visiems koncertavo atlikėja Asta Pilypaitė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite