Angle down Atgal

Aukštadvariečiai atidarė šaudymo sezoną

Balandžio 13 d. Aukštadvario žemės ūkio mokyklos šaudykloje vyko Aukštadvario „Pavasario taurės“ stendinio šaudymo varžybos, kurias organizavo Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro šaudymo treneriai Kristina Paliokaitė ir Viktoras Stukas. Jiems talkino Aukštadvario sporto klubas (pirmininkas Gediminas Pociūnas).

Varžybose dalyvavo medžiotojai ir šaudymo entuziastai iš Trakų ir aplinkinių rajonų. Dalyviai varžėsi šaudymo iš lygiavamzdžio šautuvo į skriejančius taikinius trijose skirtingose rungtyse. Lėkštutės buvo paleidžiamos vertikaliai („žvakė“), horizontaliai („antis“) ir žemės paviršiumi („zuikis“).

Varžybų organizatoriai džiaugėsi, kad šios jau trečius metus vykstančios varžybos pritraukė nemažą dalyvių skaičių ir renginys jau tapo tradiciniu.

Tarp dalyvių vyko įtempta kova. Šaudymo mėgėjai taiklumu nenusileido medžiotojams.

Dėl trečios vietos, po pagrindinio starto surinkę vienodą taškų skaičių, kovojo net keturi dalyviai. Po kelių persišaudymų trečią vietą iškovojo širvintiškis Mykolas Braška. Dėl nugalėtojo taurės kovojo aukštadvarietis Gediminas Daugirdas ir medžiotojas iš Vilniaus Česlov Godlevskij, kurie taip pat surinko vienodą taškų skaičių pagrindiniame starte. Persišaudymo metu, taiklesnis buvo Gediminas, kuris ir laimėjo pagrindinę taurę.

Specialų prizą už taikliausią seriją laimėjo medžiotojas iš Bijūnų Justas Paulauskas.

Buvo pasirūpinta, kad turnyro svečiai ir dalyviai pertraukose tarp šaudymų nenuobodžiautų – jie galėjo pasitikrinti savo taiklumą šaudant iš orinio šautuvo ir lanko.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, kuriuos įsteigė Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centras, bei prizais, kuriuos įsteigė Aukštadvario žemės ūkio mokykla, Aukštadvario medžiotojų būrelis ir Aukštadvario sporto klubas.

Organizatoriai dėkingi šaudyklos šeimininkui, Aukštadvario žemės ūkio mokyklos direktoriui Jonui Kazlauskui, už suteiktą galimybę surengti šias varžybas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite