Angle down Atgal

"Aukso raidės" knygoje naujas įrašas

„Aukso raidės“ knygoje naujas įrašas

Kruopių vasaros šventėje seniūnijos „Aukso raidės“ knyga papildyta nauju įrašu – garbių kruopiškių sąraše nuo šiol ir ūkininko Sigito Damskio pavardė.

Kruopių seniūnė Rasa Statkuvienė, bendruomenei pristatydama Sigitą Damskį, sakė, kad jis čia gimė, čia užaugo, čia dirba žemę, yra visa siela ir širdimi atsidavęs gimtajam kraštui. Kada ir ko prisireiktų, Sigitas niekada neatsakys, padės, pagelbės, jis tiesiog nežino žodžio „negaliu“ reikšmės. Nominacijos laureatą pasveikino Kruopių seniūnė Rasa Statkuvienė, Kruopių bendruomenės pirmininkė Meilkutė Kaminskienė.

Sigitas ir Jolanta Damskai dirba per 400 hektarų žemės, konkurse „Metų ūkis“ ir buvo užkopę ant antrosios vietos pakylos. Sigitas ir Jolanta Damskiai išaugino du sūnus, jie taip pat dirba žemę, augina duoną. Sūnus Vidmantas dirba 204 hektarus, o sūnus Viktoras – 200 hektarų. Sigitą ir Jolantą Damskius į vasaros šventės sceną kvietė ir antrą kartą, kai seniūnija dėkojo gyventojams už neatlygintinas pastangas bendruomenei, už šventės rėmimą asmeninėmis lėšomis. Toje plejadoje buvo keli plačiosios Damskių giminės atstovai – kartu su Sigitu ir Jovita Damskiais kvietė jų sūnus Vidmantą ir Viktorą, o su Aleksandru ir Eugenija Damskiais - jų sūnų Dariaus ir Paulius šeimas.

Kruopių seniūnijos „Aukso raidės“ knygoje puikuojasi kultūros veteranės Genutės Baliulienės, kraštotyrininkės Romualdos Dapšienės, poeto, tapytojo, muziko Stasio Juškaus,buvusio Kruopių tarybinio ūkio direktorės Janinos Kubilienės, buvusios seniūnės Vandos Kateivienės ir kitų pavardės. Įrašydama asmenis į krašto žmonių garbės knygą, seniūnija taip padėkoja jiems už prasmingą veiklą Kruopiams.

Julija SEJAVIČIENĖ
Autorės nuotraukoje: nominacijos laureatas Sigitas Damskis su Kruopių seniūne Rasa Statkuviene.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite