Aukso medalis Danutei Domikaitytei iš elitinio UWW „Klippan Lady Open“ imtynių turnyro

Asmenino A. Kaselio albumo nuotr.
Aivaras Kaselis Kaselis Etaplius žurnalistas

Švedijoje UWW „Klippan Lady Open“ 2020 imtynių turnyre Danutė Domikaitytė iškovojo aukso medalį.

Danutė 13:3 nugalėjo Japonijos rinktinės kovotoją, antroje kovoje švariai 11:1 įveikė Amerikos rinktinės imtynininkę, o finale taip pat švaria persvara 10:0 įveikė kitą JAV rinktinės kovotoją. Kita Lietuvos imtynininkė Kamilė Gaučaitė mažajame finale dėl trečios vietos nekovojo dėl pablogėjusios savijautos ir liko ketvirtoje pozicijoje. Šiame aukščiausio rango imtynių turnyre, kuriame kovoja viso pasaulio atletės, Lietuvos imtynininkė Danutė Domikaitytė pirmą kartą istorijoje iškovojo aukso medalį. Sportininkes treniruoja LR imtynių rinktinės treneriai A. Kaselis ir A. Stočkus.