Angle down Atgal

Aukščiausių rezultatų pasiekusiems mokiniams – kelialapiai į vasaros stovyklas

Mokiniams, kurių 2019-2020 mokslo metų mokymosi metinių pažymių įvertinimo vidurkis yra 10 arba jie mokosi aukštesniuoju lygmeniu ir yra ne mažiau dviejų rajoninių, respublikinių olimpiadų, konkursų pirmų vietų nugalėtojai, buvo įteikti kelialapiai į vasaros stovyklas.

Iš merės Ausmos Miškinienės rankų kelialapiai į šią vasarą vyksiančias stovyklas keliavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 2gb mokiniui Pauliui Čepuliui, 1gb mokinei Austėjai Jarusevičiūtei, 6 b mokinei Viltei Tulabaitei, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos 4 klasės mokinėms Simonai Černeckaitei ir Justinai Murauskaitei, Ig Augustei Slavinskaitei, 3 klasės mokinei Gabrielei Stankevičiūtei, Lazdijų r. Šventežerio mokyklos 3 klasės mokinėms Saulei Karaliūnaitei ir Vėjūnei Zubrutei bei Lazdijų r. Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos 3 klasės mokinei Jolantai Staniūnaitei.

„Esate tie, kurie savo pasiekimais įkvepiate savo bendraamžius ir draugus. Tie, kurie padedami mokytojų ir tėvų siekiate aukščiausių įvertinimų ir juos pasiekėte. Sveikinu Jus visus, pasiekus aukščiausius įvertinimus ir dėkoju tėvams bei mokytojams, kurie suteikia Jums galimybes tobulėti“, – sveikindama mokinius kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Visų, į renginį susirinkusių, tėvų vardu kalbėjusi Daiva Karaliūnienė dėkojo mokytojams, mokyklų vadovams bei savivaldybės merei už gražią iniciatyvą, kurios metu buvo pastebėti visi, puikiai besimokantys mokiniai.

„Noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo organizuojant šį renginį bei savivaldybės merei už galimybę ir mažų mokyklų mokiniams būti čia ir džiaugtis kartu su didžiųjų mokyklų mokiniais“, – tėvų vardu kalbėjo D. Karaliūnienė.

Į apdovanojimą susirinkusius vaikus, jų tėvus, mokytojus bei mokyklų vadovus muzikiniais kūriniais džiugino Lazdijų meno mokyklos auklėtiniai Gytė Svipaitė ir Martynas Matulevičius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite