Angle down Atgal

Aukščiausiai Šiaulių „eglutei“ – jau 20 metų

Gruodžio 1 d. Šiauliuose įžiebta ne tik pagrindinė miesto eglė. Šiemet, minint AB „Šiaulių energija“ 95-metį, aukščiausia miesto egle žiemos švenčių metu virstantis 120 m aukščio pietinės katilinės kaminas šimtais lempučių pasipuošė 20-ą kartą.

Aštuonias girliandas, kurios kiekvienos ilgis siekia 90 metrų, įmonės darbuotojai kartu su UAB „Aukstata“ aukštalipiais kabino keletą valandų, dar kelias valandas užtruko girliandų paruošimas ir pajungimas.

Jau eilę metų kaminą apšviečia ne tik daugiau nei 700 lempučių, ant jo suspindi ir artėjančių metų skaičiai. Jie sukuriami prie metalinės skaičių konstrukcijos pritvirtinus šviečiančius kabelius. Bėgant metams, keičiantis skaičiams, pagal poreikį pagaminamas vienas-kitas naujas metalinis skaičius.

Bendrovės meistrai girliandas kaminui 1999 metų pabaigoje pagamino savarankiškai, pagal vieno iš tuometinių darbuotojų pasiūlytą projektą. Bendras darbuotojų kūrybos rezultatas sėkmingai puošia Šiaulius žiemos švenčių metu iki šiol. Kaip ir ankstesniais metais, bendrovės „eglutė“ miestiečius ir miesto svečius savo mirksinčiomis šviesomis džiugins iki sausio 6 dienos – Trijų Karalių, tradiciškai užbaigsiančių kalėdinį laikotarpį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite