Angle down Atgal

Aukcione – sklypai daugiabučių statyboms Molėtuose

Molėtų rajono savivaldybė inicijavo dviejų miesto sklypų nuomą daugiabučių namų statybai, kreipėsi į Nacionalinę žemės tarnybą ir jau kovo 1 d. Valstybės žemės fondas rengia atvirą Molėtų miesto Liepų g. 27 ir 29 sklypų nuomos 50-čiai metų aukcioną.

Tokiu būdu siekiama, kad Molėtų mieste atsirastų daugiau gyvenamojo ploto, būtų statomi butai jaunoms ir šia atsikeliančioms gyventi šeimoms.

Nuomos sąlygose įrašyta, kad abu (po 0,44 ha) ploto sklypus konkursą laimėjęs nuomininkas turės naudoti tik pagal pagrindinį naudojimo būdą „Gyvenamųjų namų ir bendrabučių teritorijos", įsipareigos per 8 mėnesius gauti leidimą statyboms ir ne ilgiau kaip per 2 metus užbaigti statybos darbus.

Ir viename, ir kitame žemės sklype turėtų būti pastatyta po ne mažiau kaip 14 butų pastatą su atskiromis, kiekvienam butui priskirtomis rūsio patalpomis, įrengtas asfaltbetonio privažiavimas su šaligatviu prie sklypų nuo Liepų gatvės, automobilių parkavimo vietos su asfaltbetonio danga ir šaligatviais iš betono trinkelių, teritorijos apšvietimas, vaikų žaidimo aikštelė, mažosios architektūros statiniai - suolai, šiukšliadėžes, dviračių stovai.

Tikimasi, jog šis konkursas sulauks dalyvių, sėkmingai įvyks, ir Molėtuose jau greitai ženkliai pajudės gyvenamojo ploto pasiūla.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite