Angle down Atgal

Audrius Kazlauskas: „Žmona yra mano ryškiausia ir didžiausia žvaigždė“

Naujienų portalas Etaplius.lt pradeda straipsnių ciklą „Kada paskutinį kartą?", kuriame pristato Lietuvos politikus – Tarybos narius. Kokie jie žmonės?

Į Etaplius.lt klausimus maloniai sutiko atsakyti Pakruojo rajono savivaldybės tarybos narys Audrius Kazlauskas.

Esu Audrius Kazlauskas, man 32 m. Gimiau Jonavoje. Su šeimos nariais esame įkūrę pirmąją privačią šeimos medicinos kliniką Pakruojyje, jos veikla ir rūpinuosi, esu direktorius. Su žmona Monika auginame dukrą (7 m.) ir sūnų (4 m.).

Kada paskutinį kartą?

žiūrėjote į žvaigždes?

Šiandien rytą, bet tik į vieną žvaigždę - žmoną. Ji yra mano ryškiausia ir didžiausia žvaigždė. Nėra gyvenime to, kas labiau patrauktų dėmesį, žvilgsnį ir mintis.


lipdėte sniego senį?

Kai paskutinį kartą lipo sniegas, šią žiemą. Puikus laikas kartu su vaikais.


padėjote kitam?

Šiandien. Neabejoju, kad kiekvienas žmogus tai daro kasdien. Viskas priklauso nuo to, kaip mes suprantame pagalbą. Pasakytas geras žodis taip pat padeda kitam žmogui pakelti nuotaiką. Ta tema visad prisimenu tezę iš mažos knygutės: Kas kitas padės, jei ne tu? Tuo ir vadovaujuosi tokiose situacijose.


ką nors pasodinote?

Šį pavasarį kelis šimtus eglaičių ir kelias dešimtis aviečių. Labai myliu gamtą, ja ne tik grožiuosi, bet ir stengiuosi saugoti ir išsaugoti ateinančioms kartoms. Pavasarinis miškasodis urėdijose, puiki iniciatyva, prie kurios mielai prisijungiau.

sportavote?

Jei sportu galime pavadinti pasivažinėjimą dviračiu, tai praeitą savaitę. Žaviuosi žmonėmis, kurie turi motyvacijos sportuoti reguliariai. Norėčiau iš jų perimti tas savybes.

verkėte?

Atmintyje labiausiai įsirėžę du kartai: dukros ir sūnaus gimimo dienos. Tas jausmas yra ypatingas ir nepatiriamas daugiau niekada jokiose situacijose ar gyvenimo įvykiuose. Tai pačios pačiausios emocijos.

bučiavotės?

Tai darau kasdien. Teko skaityti, kad sutuoktiniai, kurie kas rytą, prieš išsiskirdami darbo dienai, atsisveikina bučiniu, patiria mažiau streso. Tad nepamirškime to šilto veiksmo svarbos.

nuoširdžiai juokėtės?

Kai aplink supa puikūs žmonės, tiek suaugę, tiek vaikai, belieka pastebėti ypatingas akimirkas smulkmenose ir leisti sau būti vaiku. Tada juoko netrūksta kasdien.

skaitėte knygą?

Knygą stengiuosi skaityti kasdien. Bent po kelias minutes. Žinoma, pasitaiko visko, bet knyga kažkas tokio dėl ko verta rasti bent 15 minučių per dieną.

buvote kine?

Tikriausiai žiemą, su vaikais. Su žmona mėgstame išsinuomoti filmus ar serialus ir juos žiūrėti namuose, jaukioje aplinkoje.

atostogavote?

Paskutinės atostogos baigėsi praeitą sekmadienį. Su šeima keliavome po Europą beveik dvi savaites. Mūsų šeima yra pamišusi dėl kelionių atostogų metu. Tai leidžia suprasti savo vietą šiame sudėtingame pasaulyje.

žaidėte su vaikais?

Didžiausia dabar atrakcija, važinėjimas su dviračiu. Keturmetis sūnus išmoko važiuoti dviračiu, todėl dabar visos mintys tik apie tai. Kada vėl bus galima pasivažinėti dviračiais.

čiuožėte pačiūžomis?

Tai dariau daugiau nei prieš 10 m. Nesu šios pramogos mėgėjas. Niekada nešauna į galvą tokia mintis: "Kaip norėčiau pačiūžinėti pačiūžomis".

buvote pas gydytoją, sirgote?

Pas gydytoją būnu kasdien. Ir darbo metu, ir namuose. Mat mano darbas yra šeimos medicinos klinikoje kur netrūksta bendravimo su medicinos darbuotojais, taipogi ir žmona gydytoja :). Bet sirgti vis viena tenka, nors ir nedažnai. Šią vasarą teko truputėli atsitraukti nuo darbų savaitei.

vėlavote?

Šiandien ryte į darbą. Stengiuosi nevėluoti į svarbius susitikimus, dažniausiai ir nevėluoju.

jautėtės įsižeidęs?

Neprisimenu. Tikriausiai todėl, kad tai nutinka labai retai. Vengiu tokių situacijų.

įžeidėte kitą?

Stengiuosi gyventi taip, kad nieko neįžeisčiau. Nepamenu, kada taip galėjo įvykti, gal tiesiog tas žmogus man to nepasakė...

buvote bažnyčioje?

Praeitą mėnesį. Su žmona savanoriaujame Pakruojo parapijos šeimos centre. Parapijos bendruomenės gyvenimas mums artimas ir teikiantis daug stiprybės.

pagyrėte save ir džiaugėtės, kad esate naudingas politikas?

Prašau žmonos, kad man pasakytų, jei pradėčiau riesti nosį, tapčiau susireikšminęs ir pan. Kad esu naudingas turi pasakyti aplinkiniai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite