Angle down Atgal

Audra nusiaubė Palangą

Ketvirtadienį Lietuvą užklupusi audra ne juokais nusiaubė Palangą. Miesto mero Šarūno Vaitkaus teigimu, tvarkymosi darbai užims mažiausiai savaitę, nes audra išvartė daug medžių, žalos patirta ir dėl iš krantų išsiliejusios Rąžės upės.

„Audra negailestingai verčia medžius, ardo kopas. Rąžės upė išsiliejo iš krantų ir užtvindė dviračių tako atkarpą nuo Basanavičiaus gatvės į šiaurinę pusę, užtvindė ir mišką. Daug medžių nugriuvusių ant važiuojamosios kelio dalies, kiemuose. Kai kur nėra elektros. Vėjas truputį aprimo, bet dar gan stiprus“, - socialiniame tinkle skelbia Palangos meras.

Jo teigimu, visos mieste esančios tarnybos dirba visu pajėgumu, Komunalinio ūkio vyrai (beveik visos brigados) savanoriškai likviduoja padarinius.

'Pjausto nuvirtusius medžius, iš gatvių stumdo vėjo nuverstus konteinerius. Visu pajėgumu dirba policijos, priešgaisrinės tarnybos pareigūnai. Realią situaciją matysime ryte. Informuosime. Matosi jau dabar, kad darbo turėsime mažiausiai savaitei, sutvarkyti miestą, nes labai daug šakų. Birutės parke situacija bus aiški taip pat ryte. Visų gyventojų prašau kantrybės, geranoriškumo, nes iš kart sutvarkyti visko nepajėgsime. Visiems ramios nakties ! Susitvarkysime. Dėkoju vyrams, kurie dirbs visą naktį !", - ramino gyventojus Palangos vadovas.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite