Angle down Atgal

„Atžalyno“ gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai

Rugpjūčio 14-ąją „Atžalyno“ gimnazijos LXXII laidos abiturientų brandos atestatų įteikimo šventė prasidėjo šv. Mišiomis Pakruojo Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Pasveikinti susirinkę abiturientai, jų tėveliai, mokytojai, svečiai, visi parapijiečiai. Po iškilmingų šv. Mišių ceremonija pratęsta gimnazijoje.

Svarbią dieną į abiturientus ir jų artimuosius kreipėsi pavaduotoja ugdymui, atliekanti direktoriaus funkcijas, Rasa Bertulienė, dėkodama moksleiviams už kūrybiškumą, įspūdžių kupinus renginius, iniciatyvumą ir gimnazijos tradicijų puoselėjimą.

Gimnazistus sveikino ir būrys svečių. Meras Saulius Margis kartu su padėjėja Simona Lipskyte įteikė padėkas: Austėjai Dumbrytei – už visuomeninę ir meninę veiklą; Viktorijai Žalytei – už mokyklinės žurnalistikos idėjas, jų sklaidą ir žmogiškųjų vertybių puoselėjimą; Arui Dūdėnui – už aukštus sportinius pasiekimus, rajono ir gimnazijos vardo garsinimą.

Meras moksleiviams padėkojo už pelnytus aukščiausius egzaminų įvertinimus ir nuolatinį rajono vardo garsinimą kultūros, sporto ir kitose srityse. Pasidžiaugta, kad visa gimnazijos bendruomenė, o ypač mokytojai sėkmingai susitvarkė su nuotolinėmis pamokomis, dar kartą įrodydami savo aukštą profesionalumo lygį. Meras abiturientams palinkėjo sėkmingo naujo starto, svajonių studijų aukštosiose mokyklose, tačiau nepamiršti, kad jų gimtinė – Pakruojo kraštas, kuris visada lauks kiekvieno savo vaiko.

Sveikinimo žodžius taip pat išsakė Seimo nariai Antanas Matulas ir Arūnas Gumuliauskas, moksleiviams perduotas ir Liudo Jonaičio sveikinimas, įkvepiančiais žodžiais dalinosi savivaldybės tarybos nariai Audrius Kazlauskas ir Erika Kižienė.

Abiturientai, tęsdami tradicijas, šoko mokyklinį valsą. Šventę puošė muzikiniai pasirodymai ir svarbiausia dalis – brandos atestatų įteikimas kiekvienam, sėkmingai įveikusiam egzaminų, karantino ir nuotolinio mokymosi sunkumus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite